Naujovę Vilniuje – maisto turgų „Open Kitchen“ – pirmasis išbandė aktorius Aistis Mickevičius

Aistis Mickevičius su bičiuliu / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-11 13:54
Trečiadienį išalkę vilniečiai galėjo pasilepinti skanėstais po atviru dangumi – maisto turguje „Open Kitchen“ virtuvės šefai vaišino visus, kurie užsuko atvilioti gardžių kvapų.

Tymo turguje įsikūręs maisto turgus savo kvapais atviliojo ir aktorių Aistį Mickevičių. Portalui Žmonės.lt aktorius sakė, kad toks maisto turgus – tikrai šauni idėja, o paskanavęs čia pat paruoštų sumuštinių su griliuje kepta mėsa Aistis tikino, kad buvo ir labai gardu.

Paklaustas, ar pats mėgsta gaminti, A.Mickevičius juokėsi: „Mėgti tai nemėgstu, gaila laiko ir pinigų, bet kai jau gaminu, tai visai skaniai“. Jam pritarė ir kartu atvykęs bičiulis, kuris patikino, kad Aistis tik kuklinasi, o iš tiesų nors ir tikrai retai gamina, bet labai gardžiai.

Surimtėjęs A.Mickevičius prisipažino, kad gamina retai nes iš tiesų neturi tam daug laiko, nes kai jau prisiruošia pasisukti virtuvėje, užsibūna joje ilgokai ir pagamina kokį nors sudėtingesnį patiekalą.

„Open Kitchen“  – tai platforma, atvira originaliems restoranams, barams, aludariams ir nepriklausomiems šefams, kurie turi progą pademonstruoti sugebėjimus bei paruošti skaniausius patiekalus po atviru dangumi.

Nors į „Open Kitchen“ atidarymą buvo kviestas visas būrys pramogų pasaulio atstovų, deja, šie neatvyko.

Esant geram orui „Open Kitchen“ kviečia visus norinčius paskanauti maisto po atviru dangumi jau birželio 13-ąją, penktadienį.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai