Naujosios „erikahoc“ kolekcijos veidu tapo modelis Julija Steponavičiūtė

Julija Steponavičiūtė – „erikahoc“ kolekcijos veidas / Vikos Paškelytės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-11 16:47
Lietuviškas prekės ženklas „erikahoc“, kuriantis kokybiškas, miesto moteriai skirtas kuprines, įsisiūbavus pavasariui pristato naujus jų modelius ir išskirtinę fotosesiją. Naujųjų modelių reklaminiu veidu tapo manekenė Julija Steponavičiūtė – ne pirmus metus sėkmingą karjerą užsienyje daranti lietuvė.

Naujausia „erikahoc“ kuprinių kolekcija skirta veikliai moteriai, ji išsiskiria lengvumu, kokybe ir ypatingu požiūriu į estetiką. Patobulinta kuprinių kolekcija pasižymi išskirtine odos kokybe: kuprinėms siūti naudota nesyk testuota impregnuota top grain oda, kuri yra tankiausia ir pasižymi ypatingomis dėvėjimosi savybėmis.

Kaip ir ankstesnėse kolekcijose, „erikahoc“ ir toliau lieka ištikima savo kūrybos braižui: mažiau detalių, daugiau estetikos ir funkcijos. Stačiakampio formos kuprinės konstrukcija sukurta taip, kad joje būtų kuo mažiau siūlių, tad paliekama tik tai, kas reikalinga, vengiama papildomų detalių.

Vikos Paškelytės nuotr.
Vikos Paškelytės nuotr.

Viena rankinė – trys skirtingi būdai

Šiemet „erikahoc“ kolekciją papildo naujiena – funkcionali „Silver ratio“ rankinė. Šio produkto išskirtinumas – jos galimybė transformuotis. Rankinė lengvai keičiasi trimis būdais: ją galima nešioti kaip vakarinę stiliaus detalę trumpu diržu, ilgesniu diržu – ant peties ir vertikaliai – kaip vieno peties kuprinę. Rankinės forma ir detalės puikiai dera tarpusavyje, kurdamos paprastą, praktišką, bet unikalią stiliaus detalę

Naujos prekės ženklo kolekcijos veidu tapo žinomas Lietuvos modelis Julija Steponavičiūtė. Pasak kūrėjų, Julija idealiai atspindi „erikahoc“ moterį – jauną, drąsią, žavią ir veiklią miestietę.

Vikos Paškelytės nuotr.
Vikos Paškelytės nuotr.

J.Steponavičiūtė šiuo metu yra viena perspektyviausių ir daugiausiai pripažinimo pasaulyje sulaukusių modelių iš Lietuvos. Būdama vos šešiolikos ji jau puikavosi ant „Vogue Italia“ viršelio, dar po metų puošė „Interview Magazine“ bei „W Magazine“ viršelius, ji yra demonstravusi žymiausių mados namų drabužius, reklamavusi įvairius mados ir kosmetikos prekių ženklus.

Vikos Paškelytės nuotr.
Vikos Paškelytės nuotr.

Pasaulyje pripažintą modelį nuotraukose įamžino fotografė Vika Paškelytė. Jauna, talentinga fotomenininkė puikiai fiksuoja natūralias akimirkas ir emocijas, jas perteikdama „fotošopo“ mažai paliestoje fotografijoje.

Vikos Paškelytės nuotr.
Vikos Paškelytės nuotr.
Elaima.lt
Temos:
Mada Rankinė Mada

Naujausi straipsniai