Naujos vyrų kostiumų parduotuvės atidaryme – Marijos Palaikytės patarimai kaip puoštis vyrams

Kostiumų salono atidarymas / P. Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-09 21:35
Ketvirtadienio vakarą Vilniuje vyko vyriškų kostiumų salono „Aprangos kodas“ atidarymas. Renginio svečius žavėjo itin vyriška atmosfera bei prabangus ir išskirtinis salono dizainas, kuriame net dvi atskiros salės ir daugiau kaip per tris šimtus vyriškų kostiumų bei aksesuarų. Naujausiame vyriškos mados taške sostinėje siūlomi stilingi ir jaunatviški vyriški kostiumai, kuriuose netrūks spalvų ir raštų, tačiau taip pat ir klasikinių bei solidžių kostiumų už prieinamą kainą.

Pasak salono savininkų šiauliečių brolių Oresto ir Airido Bargailų – „Orientuojamės į jaunimą, kuriems norisi alternatyvų, pokyčių ir įvairovės. Mūsų salone sau tinkantį kostiumą atras kiekvienas madai prijaučiantis vyras“. Broliai šeimos verslą jau kelerius metus vysto gimtuosiuose Šiauliuose, o dabar jau ir Vilniuje. Jų kostiumus jau spėjo pamėgti laidų ir renginių vedėjai, dizaineriai ir, žinoma, jaunavedžiai bei abiturientai.

Kostiumų salono atidarymas / P. Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Kostiumų salono atidarymas / P. Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Renginio metu dėmėsys krypo į ilgametę patirtį vyriškos mados industrijoje turinčią viešnią Mariją Palaikytę, kuri atidarymo svečiams pasakojo apie vyriškos mados tendencijas, kaip rengtis bei puoštis vyrams ir kokį kostiumą rinktis artėjančioms vasaros sezono šventėms ir ne tik.

Pasak Marijos, šį sezoną vyrams išskiriamos kelios pagrindinės tendencijos – langelių ir dryžių raštai bei ryškesnės spalvos. Ypatingai grįžta balta spalva, taip pat dominuoja šviesūs rudos spalvos atspalviai, sąmanų ir vandens gėlumo žalia. Marija teigia, jog vyrų mada laužo taisykles – nebėra ne vyriškų raštų ar spalvų, kurių nedera dėvėti. Mada yra išsiilgusi džentelmeniškų derinių ir aksesuarų, ypatingai svarbios yra pasirinktos detalės – švarko atlapo smeigės, kišenėles dekoruojančios fantazijos, įvairių raštų kaklaraščiai, todėl labai svarbu būti dėmesingiems detalėms ir savo asmeninį įvaizdį kurti būtent nuo jų.

Kostiumų salono atidarymas / P. Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Kostiumų salono atidarymas / P. Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Marija Palaikytė Lietuvos vyrams siūlo išlaisvinti savo fantaziją, nebijoti aksesuarų ar ryškesnių pasirinkimų, kalbant tiek apie jaunikius, tiek apie abiturientus. „Jaunam žmogui ypatingai reikia nebijoti drąsesnių sprendimų. Laisvėja požiūris ir vestuvių madoje. Vestuvių mada taip pat įsileidžia tendencijas, vyrauja tokios spalvos, kaip bordo, mėlyna, žalia ar šviesūs atspalviai“. Tačiau pasak jos, svarbiausias dalykas yra darnus poros įvaizdis ir tarpusavio harmonija.

Sėkmingas įvaizdis neabejotinai gali prisidėti prie realios asmeninės sėkmės kūrimo. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai