Naujos stilingos vietos atidarymo nepraleido būrys žinomų žmonių

„10 Reasons“ baro atidarymo vakaras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-18 21:45
Ketvirtadienio vakarą sostinės senamiestyje esančioje Vilniaus gatvėje duris atvėrė stilingas lounge tipo baras „10 Reasons“, į kurio atidarymą atvyko ir gausybė žinomų žmonių. Vilniaus širdyje įsikūręs baras žada tapti dar viena senamiesčio traukos vieta, kurioje bus galimybė ne tik pasilinksminti, bet ir jaukiai praleisti laiką.

„10 Reasons“ lounge baro fasadas traukė skubančių praeivių žvilgsnius. Renginių organizavimo įmonės „Amanagement“ įkūrėjos Virginija Marcinkevičienė ir Aušra Virkietytė, baro įkūrėjų pageidavimu, surengė stilingą atidarymą. 

Atidarymo renginio nepraleido Monika Marija Paulauskaitė su vaikinu, Rima Olberkytė – Stankus su vyru, Milda Metlovaitė, Eduardas Fedotovas su Rūta Mackevičiūte, Audrius Kolesnikovas ir daugelis kitų.

„10 Reasons“ baro atidarymo vakaras
„10 Reasons“ baro atidarymo vakaras

Pasak naujos vietos įkūrėjų Vaidoto Čiurlionio ir Donato Kotovo, įkurti stilingą barą Vilniaus senamiestyje – nemažas iššūkis, bet ilgai naktiniame gyvenime besisukantys vyrai žinojo, ko trūksta Vilniui.

„Žinant, kad ši gatvė garsėja stilingais barais turėjome rasti bent penkias priežastis, kuo būsim iškirtiniai ir kodėl žmogus norėtų pas mus likti nuo ryto iki vakaro arba atvirkščiai. Taip spontaniškai ir gimė pavadinimas „10 reasons“, – teigė naujojo baro šeimininkai.

Nauja vieta mieste žada didelį maisto bei kokteilių pasirinkimą, siūlo kaljanus ir cigarus. Svečiai kviečiami atsipalaiduoti jaukiame bare, kurio interjerą sukūrė dizainerė Daiva Urbonavičiūtė.

„10 Reasons“ baro atidarymo vakaras / Irmanto Gelūno nuotr.
„10 Reasons“ baro atidarymo vakaras / Irmanto Gelūno nuotr.

„Daugelį metų sukamės naktinio gyvenimo užkulisiuose, tad puikiai suprantame, kas yra stilinga vieta, kokybiški kokteiliai ir gerai paruoštas kaljanas. Būtent šią patirtį ir aukščiausius standartus perkeliame į mūsų nuosavą barą“, – teigė Vaidotas ir Donatas.

Atidarymo renginyje skambėjo grupės „Balu“ vokalistės Gintės Sičiūnaitės balsas, o susirinkę žinomi svečiai įvertino baro siūlomą meniu bei pasinėrė į kaljano ritualus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai