Naujos Sauliaus Prūsaičio dainos vaizdo klipe – antroji muzikanto šeima

Saulius Prūsaitis pristato naują dainos vaizdo klipą/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-17 11:29
Koncertų turą „Namo nereiks pareit“ pradėjęs Saulius Prūsaitis pristato dar vieną dainą iš naujausio albumo.

Daina „O danguje jau žiba deimantai“ – labai kalėdinis kūrinys, nors žodžio Kalėdos ten ir nėra. „O jo ir nereikia, svarbu, kad pasisekė sugauti tą ramybės ir šventinio laukimo nuotaiką“, – sakė dainininkas.

Saulius įsitikinęs: jis – namų žmogus. Gal todėl, kad tenka daug keliauti koncertuojant, laikas namuose tampa brangus ir vertingas. Belaukiant Kalėdų ypač norisi praleisti daug laiko su šeima: sparčiai augančia dukra Leonarda ir žmona, garsia drabužių dizainere Agne Kuzmickaite.

Saulius Prūsaitis pristato naują dainos vaizdo klipą/Organizatorių nuotr.
Saulius Prūsaitis pristato naują dainos vaizdo klipą/Organizatorių nuotr.

Prasidėjęs turas „Namo nereiks pareit“ –  itin intensyvus. 

„Daug laiko praleidžiu studijoje, kelyje, repeticijose, koncertuose, todėl visai logiška, kad naujos dainos klipe nusifilmavo visi mano grupės nariai. Jie – mano antroji, koncertinė, šeima. Jau ketvirti metai mes drauge, o tai gana ilgas laikas šių dienų greitai kintančiame pasaulyje. Susigyvenome vienas su kitu. Žinoma, į asmeninius santykius nelendame, išlaikome darbinę ribą. Bet tai žmonės, su kuriais tikrai galiu šokti ir į ugnį, ir į vandenį. Tiesą sakant, ten su jais jau esu pabuvojęs“, – sako S. Prūsaitis.

Naujausi straipsniai