„Naujos pupytės“ Londone tapo pagrindinėmis Helovino vakarėlio žvaigždėmis

Oksana Pikul-Jasaitienė / Klubo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Grupės „Naujos pupytės“ narės Neringa Šiaudikytė, Oksana Pikul-Jasaitienė ir Vita Jakutienė ką tik grįžo iš Londono, Didžiosios Britanijos. Gražuoles čia atgynė darbo reikalai – šeštadienį grupė kartu su kitais atlikėjais iš Lietuvos koncertavo viename Londono klubų.

Londono naktiniame klube „Studio 338“ „Naujos pupytės“ koncertavo Helovino proga – tapo vienomis pagrindinių vakarėlio žvaigždžių. Tiesa, į sceną merginos lipo be heloviniškų kostiumų – mieliau vilkosi dailius, seksualius, įprastus scenoje. 

Londone „Naujos pupytės“ praleido vos kelias dienas – išvykusios savaitės pabaigoje gerbėjams čia koncertavo savaitgalį, atgal į Lietuvą grįžo pirmadienį. 

Kartu su „Naujomis pupytėmis“ savaitgalį Londone šėlo ir daugiau atlikėjų iš Lietuvos – koncertavo Justinas Jarutis ir „Radistai“, Anglijoje gyvenanti lietuvė Victorija Faith. 

„Naujų pupyčių“ koncertas Londone (11 nuotr.)
+5

Grupės narė N.Šiaudikytė Žmonės.lt pasakojo kartu su „Naujomis pupytėmis“ į Londoną keliaujanti kartą per metus. Tik šie metai – išimtis: darsyk į Angliją išvažiuos gruodį. Tiesa, tada koncertuos Londono apylinkėse esančiuose miestuose. 

„Šįkart įspūdis – labai geras. Publika buvo puiki, sulaukėme apie 1000 žmonių. Buvo didelis vakarėlis“, – apie koncertą įspūdžiais dalijosi ji. 

Neringai antrina ir Oksana: tikina labai besidžiaugianti „Naujų pupyčių“ darbo grafikų, o ypač – kelionių gausa. Pasirodo, merginos ne tik ruošiasi grįžti į Angliją, bet ir važiuos koncertuoti į Ameriką. 

Nors išvyko dirbti, rado ir laisvo laiko: su merginomis spėjo apsilankyti keliose parduotuvėse, kur įsigijo naujų daiktų sau, nupirko lauktuvių artimiesiems. „Tiesa, kultūrinės veiklos nebuvo – daug muziejų, kitų gražių vietų jau esame aplankiusios“, – sakė atlikėja. 

Neringa Šiaudikytė / Klubo nuotr.

 

Skaitykite daugiau