„Naujos pupytės“ dalyvaus „Chorų karuose“: Vilniaus chorui ieško balsingų žmonių

Grupės „Naujos pupytės“ merginos / Aro Radevičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-27 20:36
Grupė „Naujos pupytės“ ketvirtadienio vakarą paskelbė džiugią žinią gerbėjams ir su jomis scenoje svajojantiems pasirodyti atlikėjams: merginos skelbia atranką TV3 projektui „Chorų karai“, kuriame dalyvaus kartu su Vilniaus choru: jam suburti ieško talentingų muzikalių žmonių.

„Renkame Vilniaus chorą televizijos projektui „Chorų karai“. Jau renkame savo chorą ir pradedame darbus“, – portalui Žmonės.lt naujieną apie „Naujų pupyčių“ dalyvavimą „Chorų karuose“ patvirtino grupės lyderė Oksana Pikul-Jasaitienė.

Visi, norintys patekti į Vilniaus chorą, kuriam vadovaus grupės narės Oksana Pikul-Jasaitienė, Neringa Šiaudikytė, Vita Jakutienė ir Skaistė Steikūnaitė, jau nuo ketvirtadienio vakaro gali rašyti atlikėjoms jų sukurtoje „Facebook“ paskyroje N.Pupyčių Vilniaus Choras.

Merginos planuoja susipažinti su labiausiai patikusiais pretendentais ir pačius geriausius pakviesti į atranką. Iš jų bus suburtas Vilniaus choras, kuris, vadovaujamas grupės „Naujos pupytės“, stengsis užkariauti žiūrovų simpatijas muzikiniame projekte „Chorų karai“.

Foto Alibi nuotr.
Foto Alibi nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai