Naujos koncepcijos vaistinės atidaryme garsenybės domėjosi grožio naujovėmis

Oksana Pikul-Jasaitienė / Renginio organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-16 14:49
Vaistinių tinklas „Camelia“ Kaune atidarė naujos koncepcijos vaistinę, kurios išskirtinumas – itin platus grožio prekių asortimentas.

Atidarymo renginyje apsilankė šokėja Eglė Straleckaitė-Daugėlė, dainininkės Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Goda Alijeva, o vizažistė Oksana Pikul-Jasaitienė, TV laidų vedėja Živilė Vaškytė-Lubienė ir radijo laidų vedėja Livija Gradauskienė ne tik apsilankė renginyje, bet ir dalijosi mintimis apie išorinio ir vidinio moters grožio sintezę.

Kaune atidaryta vaistinė bus didžiausia šio tinklo vaistinė, kurios plotas siekia 200 kv. metrų. Čia bus galima įsigyti daugiau nei 4000 įvairiausių grožio priemonių, bus prekiaujama daugiau nei 100 prekės ženklų priemonėmis.

Naujos koncepcijos vaistinės atidarymo metu buvo ne tik išbandomos įvairios grožio priemonės, atliekami grožio tyrimai, bet ir vyko moteriška diskusija apie išorinio ir vidinio grožio sintezę, šiuolaikinės moters vaidmenis visuomenėje. Diskusiją vedė radijo ir TV laidų vedėja Livija Gradauskienė. Ji atkreipė dėmesį į tai, kad Lietuvos moterys – labai gražios ir pastaruoju metu stengiasi skirti dėmesio sau, o ne tik kitiems. „Anksčiau moterims labiausiai rūpėjo vaikai, darbai, daržai, ūkis... Viskas, išskyrus jas pačias. Džiugu, kad tai keičiasi, nes tai lemia moters nuotaiką, pasitikėjimą savimi. Kuo šeimos moters nuotaika yra geresnė, tuo visai šeimai yra geriau. Juk net kai kur yra sakoma, kad laiminga moteris – laimingas gyvenimas“, – pastebi L. Gradauskienė.

Renginio organizatorių nuotr.
Renginio organizatorių nuotr.

Diskusijoje dalyvavusi Oksana Pikul-Jasaitienė papasakoja apie savo kasdienius grožio ritualus. Kiekvieną rytą ji pirmiausia pasirūpina sūnumi, tačiau skiria laiko ir sau. „Natūralu, kad kiekvieną rytą moteris turi pradėti pasirūpindama savo oda. Tam naudojamos odos prausimosi ir tonizavimo priemonės, serumas, veido ir paakių kremas. Nepamirštu vieną kartą per savaitę nušveisti odą šveitikliu ir palepinti veido oda kauke.“

Oksana prisipažįsta, kad kosmetikos priemonės – jos silpnybė, todėl jų turi daug, tačiau visuomet atkreipia dėmesį į tai, ką naudoja, visuomet konsultuojasi su kosmetologais, specialistais, kurie padeda pasirinkti priemones, atsižvelgdami į metų laiką.

„Auginant mažylį kartais būna, jog pritrūksti tam laiko, o jei reikia nubėgti į parduotuvę pieno, tai tikrai nestovėsiu prie veidrodžio ir nesidažysiu. Tačiau teisingai prižiūrima oda nereikalauja makiažo kasdien. Jei manęs laukia susitikimai, žinoma, kad pasidažau. Kasdieniam makiažui naudoju kreminę ir sausą pudras, maskuoklį paakiams ir modeliantą“, – kasdienio makiažo paslaptimis dalijasi moteris.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai