Naujos kartos stumdomųjų durų sistemų privalumai

Naujos kartos stumdomųjų durų sistemos / Partnerio nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Kurdami namų erdvę stengiamės efektyviai panaudoti kiekvieną jų centimetrą. Baldai turi būti ne tik funkcionalūs bei kokybiški, bet ir derėti prie interjero. Stumdomųjų durų sistemos yra būtent tai, ko reikia, kai ieškome daug naudingo ploto neeikvojančio, bet prireikus galinčio praplėsti erdves sprendimo. Tiems, kurie drąsiai priima naujoves, stumdomųjų durų sistema gali tapti originaliu namų akcentu.

Lengvai naudojamos, ilgaamžiškos ir patikimos – šiais epitetais paprastai apibūdinamos slankiosios sistemos, kadangi jas patogu pritaikyti kiekvienuose namuose. Pasitelkę patyrusio specialisto pagalbą tikrai rasite galbūt iki šiol menkai išnaudotą namų vietą, kurioje įsirengsite savo svajonių spintą, drabužinę ar erdves atskirsite slankiojančia pertvara. Ne mažiau svarbu ir tai, kad tai nebus standartas, o specialiai Jums iš pasirinktų medžiagų, sukurtas baldas.

Naujos kartos stumdomųjų durų sistemos / Partnerio nuotr.

Naujos kartos stumdomosios durys – daugybė privalumų

Baldų gamintojai siūlo tikrai nemažą stumdomųjų durų asortimentą, tačiau dažnai tenka nusivilti, kadangi iš esmės visur siūlomi vienodi ir jau pabodę variantai. Įmonė „Vesida“ laikosi kitokios koncepcijos ir siekia kiekvienam pirkėjui atrasti individualų sprendimą, kuris pabrėš interjero išskirtinumą ir taps neatskiriama namų dalimi. Kalbant apie stumdomųjų durų konstrukcijas, šiandien akivaizdi gamybos technologijų pažanga, įgalinanti gaminti net iki 180 cm pločio stumdomąsias duris. Ankstesnės galimybės leido pasiekti tik 120 cm plotį. Mažiau durų, mažesnis interjero apkrovimo efektas. Be to, naudojant tokias stumdomąsias duris, žymiai patogiau pasiekti įvairias spintos vidaus vietas, taip pat jos stabiliau važiuoja. Šiuo metu jau tapo standartu tylūs slankiųjų durų uždarymo mechanizmai – anksčiau tokiu privalumu galėjo džiaugtis tik premium klasės gaminį įsigiję klientai.

Naujos kartos stumdomųjų durų sistemos / Partnerio nuotr.

Daugelis savo namams ieško originalumo, taigi ir renkantis stumdomųjų durų sistemą vis didesnis dėmesys skiriamas dizaino naujovėms. „Vesidos“ atstovas T. Šulžickis pastebi, kad naujos kartos baldai yra ne tik patvaresni, kitas išskirtinis jų bruožas – šiuolaikiškas dizanas. Tai nėra masinės gamybos produktas, taigi ir pabodusioms linijoms bei standartiškumui čia neturi likti vietos. „Vesidoje“ klientams siūloma praktiškumo ir estetikos dermė.

Naujos kartos stumdomųjų durų sistemos / Partnerio nuotr.

Egzistuoja ir tam tikros baldų mados. Stumdomųjų durų tendencijos – ne išimtis. Šiuo metu dauguma klientų renkasi minimalistinį stumdomųjų durų rėmą arba pageidauja sprendimo, kuriame rėmo visai nebūtų. Renkantis pigiausius variantus, visi durų mechanizmai – kaip ant delno, tai tikrai nesuteikia baldui papildomo žavesio. Dabar siūlomų stumdomųjų durų asortimente visi mechanizmai paslėpti jų viduje ir išoriškai nėra matomi. T. Šulžickis pamini ir kitą klientų originalumo paieškų aspektą: dauguma nebenori tradicinės dangos iš laminuotos plokštės. „Vesida“ tikrai turi ką pasiūlyti – klientas gali pasirinkti naujas rievėtas laminuotos ploštės dangas, labai primenančias tikrą medžio lukštą, arba įprastai naudojamą veidrodį pakeisti matiniu ar blizgiu dažytu stiklu, kuris dar gali būti puošiamas skirtingų raštų ar fotoplėvele.

Pasak eksperto, jau retas pirkėjas domisi iki šiol labai dažnai naudotu ir jau pabodusiu sidabro spalvos stumdomųjų durų rėmeliu, šiandien dizaino tendencijos didina juodos ir baltos spalvos rėmelio populiarumą. Dažnai užduodami klausimai ir apie padengimo kokybę, kadangi tam reikalingos sudėtingesnės technologijos.

Naujos kartos stumdomųjų durų sistemos / Partnerio nuotr.

Genialumas slypi paprastume

Stumdomųjų durų rinka nestovi vietoje, nuolat atsiranda naujovių, plečiasi asortimentas, daugėja galimybių. Įmonė „Vesida“ jau 22-ejus metus klientams siūlo pačius pažangiausius sprendimus, o šiandien gali didžiuotis vienintelė Lietuvoje pristatanti naują slankiųjų durų modelį VESIDA 5/S1200.

Šios stumdomosios durys – išrankiesiems, kurie siekia susikurti minimalistinį, jaunatviškai modernų, lakonišką ir paprastą interjerą. VESIDA 5/S1200 sujungia vokišką kokybę ir itališką dizainą, tuo pačiu siūlydama klientams patrauklią šios stumdomųjų durų sistemos kainą. Ypač sėkmingas sprendimas – VESIDA 5/S1200 stumdomąsias duris įsirengti loftuose.

Naujos kartos stumdomųjų durų sistemos / Partnerio nuotr.

Kuo šis modelis išskirtinis?

Pagrindinis VESIDA 5/S1200 stumdomųjų durų sistemos bruožas – ypač siauras aliuminio rėmelis, dažytas bronzine, sidabro ar – pagal pageidavimą – balta ir juoda spalvomis. Paties rėmelio plotis čia net 12 mm mažesnis negu standartinių slankiųjų durų. Nepaisant to, rėmelis yra labai tvirtas, todėl šis modelis puikiai tiks ne tik spintai ar drabužinei, sistemą puikiai pritaikysite, jei Jūsų namuose reikia įrengti slankiąją pertvarą būsto erdvėms atskirti. Durys važinėja ypač tyliai bei patogiai, gali būti ir pakabinamos. Ilgaamžiškumui užtikrinti visi stumdomųjų durų ratukai yra su guoliais, išorėje jų nematyti – ratukai paslėpti profilio viduje.

Naujos kartos stumdomųjų durų sistemos / Partnerio nuotr.

Dar viena ypatybė, nusakanti modelio VESIDA 5/S1200 išskirtinumą, yra tai, kad ši slankiųjų durų sistema sudaryta iš minimalaus detalių kiekio: kuo mažiau papildomų elementų, spalvų ir jokių nereikalingų priedų, taigi ji puikiai tiks minimalistinio stiliaus interjerui.

„Vesidoje“ stumdomųjų durų sistemos VESIDA 5/S1200 mechaninių elementų judančių dalių patvarumui suteikiama net 10 metų garantija.

Daugiau informacijos vesida.lt.

Skaitykite daugiau