Naujos Jurgos Šeduikytės dainos pristatyme – įspūdingos 3D vaizdo projekcijos

Dainininkė Jurga / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-11-21 08:27
Naujausios Jurgos dainos „Laiko nėra“ pristatymas ketvirtadienį, 18 val. ant Vilniaus centrinės universalinės parduotuvės fasado, vilniečius ir miesto svečius džiugins specialiai šiam įvykiui sukurtomis 3D vaizdo projekcijomis

Įspūdingą erdvinę kompoziciją įgyvendinantys vaizdo kūrėjai pastato sienoms gyvybės įkvėps laiko tėkmę atskleidžiančiais laikrodžių simboliais, netikėtai tuštumoje atsidarančiais langais ir fasadą apraizgiusiu milžinišku artėjančių metų simboliu – gyvate.

„Tai – dar vienas bandymas įminti laiko paslaptį ar bent paraginimas nors trumpam stabtelėti ir susimąstyti. Nesiekiame kurti tikslios ir istoriją pasakojančios siužeto linijos. Tai labai vizuali ir moderni 3D vaizdų siurealistinė kompozicija, kurios interpretacijai vietos pakaks kiekvienam. Pavadinome tai „Laiko vitražu“ – taip savo sumanymą pristato sprendimą įgyvendinantys vaizdo kūrėjų „Recream“ duetas Šarūnas ir Klaudija.

Ant parduotuvės fasado vienintelį vakarą piešiamus magiškus vaizdus papildys kokybiškas garsas, o dainos premjera nuo 18 iki pat 22 valandos vakaro bus kartojama kas pusvalandį.

Prieš pat vizualinės „Laiko nėra“ pristatymo dalies premjerą, 17 valandą Jurga surengs trumpą akustinį pasirodymą bei spaudos konferenciją Vilniaus centrinės universalinės parduotuvės penktame aukšte. Konferencijos metu atlikėja atėjusiems jos muzikos gerbėjams padovanos ne tik šiltą pasirodymą, bet ir specialią, pačios kurtą atvirutę, išleistą itin ribotu tiražu.

Naujoji Jurgos daina „Laiko nėra“ – tai antrasis radijo singlas iš pavasarį pasirodysiančio naujo Jurgos albumo apie kurį daugiau informacijos Jurga ketina atskleisti spaudos konferencijos ketvirtadienio vakarą metu.

Dainos pristatymo afterparty – lapkričio 22 d. 21 val. Vilniaus klube „Soul Box“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai