Naujos grožio studijos atidaryme – ir besilaukianti Viktorija Macijauskienė

Dainininkė Diana Dargienė, verslininkė Inga Paksaitė-Stumbrienė ir Edita Lavrinovič, Viktorija Macijauskienė (per vidurį), gydytoja Jelena Tulčina su vyru Feliksu (dešinėje)/Foto Alibi nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-07 13:34
Ambasadų apsuptyje, visai greta sostinės Santuokų rūmų ketvirtadienio vakarą juodu kilimu žengė vasariškai pasipuošę kviestiniai svečiai. Alinančios kaitros ir netikėtai driokstelėjusio lietaus nepabūgę pusšimtis žmonių susirinko į naujos grožio ir estetikos studijos „SALON 20“ iškilmingą atidarymą.

Tarp svečių buvo galima sutikti ir retai viešuose renginiuose matomus veidus.

Kokiomis grožio procedūromis lepinasi Madona, Naomi Campbell, Mariah Carey ar Barbara Straisend? Kas šioms viso pasaulio dėmesio centre esančioms moterims padeda išsaugoti nepriekaištingą išvaizdą ir nepasiduoti laikui? Šių garsenybių vertinamas procedūras ir kosmetiką į Lietuvą atvežė grožio studijos įkūrėja Vilma Audzevičienė.

„Radusi strategiškai patogią vietą grožio studijai, sukurti išskirtinį jos interjerą paprašiau bičiulės architektės Rūtos Kijauskaitės. Daug dėmesio skyrėmė funkcionalumui, kad meistras ir klientas jaustųsi patogiai. Svarbus buvo ir natūralus apšvietimas, mikroklimatas”, – su didžiuliu užsidegimu apie naujai duris atvėrusią vietą pasakoja V. Audzevičienė.

„SALON 20“ įkūrėja Vilma Audzevičienė su vyru, advokatu Ramūnu Audzevičiumi/Foto Alibi nuotr.
„SALON 20“ įkūrėja Vilma Audzevičienė su vyru, advokatu Ramūnu Audzevičiumi/Foto Alibi nuotr.

Dar didesniu iššūkiu už inovatyvų interjerą moteriai tapo aukščiausios kategorijos specialistų atranka. Per kelioliką grožio versle praleistų metų ji išmoko daug pamokų, matė, kaip keičiasi grožio industrija pasaulyje ir kaip permainos vyksta Lietuvoje.

„SALON 20” išskirtinumu tapo visame pasaulyje vertinamos grožio procedūros: su amerikiečių LING New York veido kosmetika, YUKO japoniška plaukų tiesinimo sistema, aukščiausios kategorijos kosmetinėmis procedūros ir technologijomis Intraceuticals, HydraFacial ir Bellefontaine Switzerland kosmetika.

„Grožis – vidaus ir išorės harmonija“, – įsitikinusi jau penkiolika metų grožio industrijoje dirbanti moteris, puikiai perpratusi grožio kalbą, apkeliavusi garsiausius pasaulio salonus ir išmokusi į grožį pažvelgti kitomis akimis.

Į bene garsiausios šalies floristo Manto Petruškevičiaus jaukiai išpuoštą „Salon 20”, skambant DJ Jovani leidžiamai muzikai, paminėti naujos grožio oazės Vilniuje atidarymo susirinko gausus būrys garbių svečių. Tarp jų – kūdikio besilaukianti krepšininko Arvydo Macijausko žmona Viktorija, Edita Lavrinovič, TV žurnalistė Jolanta Svirnelytė, verslininkė Inga Paksaitė-Stumbrienė, dainininkė Diana Dargienė, natūralios medicinos pradininkė Lietuvoje Jelena Tulčina su vyru Feliksu ir daugelis kitų.

„Mes taip ilgai žvalgėmės į Holivudo žvaigždes ir aptarinėjome jų grožį, o dabar visos tos grožio paslaptys atkeliavo į Lietuvą“, – geros nuotaikos nestokojo vakarą vedęs žinomas TV laidų kūrėjas Edvardas Žičkus.

Naujausi straipsniai