Naujojo „Volvo XC40“ pristatymas – pašėlusio paplūdimio vakarėlio ritmu

Automobilio „Volvo XC40“ pristatymas / Andriaus Lauciaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Gruodžio 1 d. į Vilniaus smėlio areną sugužėjo gausus „Volvo“ automobilių gerbėjų būrys. Prisiminti vasaros šėliones paplūdimyje šaltą žiemos vakarą svečius sukvietė 25-ąjį gimtadienį švenčianti „Volvo“ atstovė Lietuvoje „Sostena“, tą vakarą pristačiusi naująjį, ką tik iš gamyklos atkeliavusį „Volvo XC40“.

Renginio metu svečius stebino ne tik naujasis „Volvo XC40“, bet ir jam pristatyti pasirinktas sprendimas. Tinklinio aikštelė akimirksniu transformuota į improvizuotą paplūdimį su jaunatvišku veržlumu trykštančia energija. Visas vakaras, rodos, praskriejo it vientisa muzikos, šviesų, spalvų, šokčiojančių akrobatų ir galybės šypsenų visuma. Į bendrą šėlionę bematant įsitraukę svečiai nusispyrė batus ir pasidavė laisvai paplūdimio vakarėlio energijai.

Automobilio „Volvo XC40“ pristatymas / Andriaus Lauciaus nuotr.

„Tokia, sunkiai suvokiama ir į jokius rėmus netelpanti energija, kurią stengėmės pademonstruoti, yra pagrindinis UAB „Sostena“ veiklos kuras, kurio atsargos, patikimų darbuotojų, partnerių ir klientų dėka, nesenka net ir po 25 metų“, – renginio metu sakė „Sostenaׅ“ grupės prezidentas Donetas Karčiauskas.

Iškilmingai pristatytasis „Volvo XC40“ papildė švedų aukščiausios klasės SUV automobilių gamą. Tai sparčiausiai automobilių rinkoje augantis segmentas, užtikrinantis dar didesnį pardavimo augimą ir pelną. O šis kompaktiškojo „XC40“ debiutas reiškia, kad pirmą kartą istorijoje „Volvo Cars“ automobilių gamoje bus trys visame pasaulyje parduodami SUV automobiliai.

„Naujasis „Volvo XC40“ yra pirmasis „Volvo Cars“ automobilis, pagamintas naudojant visiškai naują kompaktinę CMA (angl. Compact Modular Architecture) platformą, kurią turės visi nauji 40 serijos automobiliai, įskaitant ir elektromobilius, – sakė „Volvo“ vykdomasis direktorius Lietuvoje Algirdas Binkevičius.

Tvirtame ir tobulų proporcijų naujajame „Volvo XC40“ pritaikytas klasikinis skandinaviškas dizainas, kuriam suteikta moderni, jaunatviška išraiška. Ryški išorė su išgaubtu variklio dangčiu, kampu išlenktomis grotelėmis, išraiškingomis kėbulo linijomis ir aukšta prošvaisa traukia žvilgsnį bei išsiskiria tikro SUV automobilio išvaizda. „Volvo XC40“ pasižymi pačiomis pažangiausiomis saugumo, jungiamumo ir multimedijos sistemomis, įdiegtomis 90 ir 60 serijos modeliuose, o dabar debiutuojančiose ir mažų SUV automobilių segmente. Kaip ir didesnieji modeliai, „XC40“ išsiskiria pačiomis pažangiausiomis ir itin efektyviomis „Volvo“ gamintojo sukurtomis technologijomis.

Moderni įranga lėmė, kad „Volvo XC40“ yra vieną geriausių įrangų turintis modelis mažų „Premium“ SUV automobilių segmente. „Sukurtas be vargo įveikti visus miesto eisme kylančius iššūkius naujasis „XC40“ suteikia kiekvienai kelionei ypatingo patogumo ir leidžia pamiršti įtampą prie vairo net sausakimšose gatvėse ar intensyviame eismo sraute, – pridėjo A. Binkevičius. – Saugumo ir vairuotojo pagalbinė įranga turi pusiau savavaldžio važiavimo „Pilot Assist“ sistemą. „City Safety“ užtikrina važiavimą savo eismo juosta ir perspėja apie susidūrimo pavojų ar iš šono atvažiuojančius automobilius su stabdymo galimybe, o 360° apžvalgos kamera padeda vairuotojui manevruoti ankštose statymo erdvėse.“

Taip pat naujasis „XC40“ išsiskiria itin pažangiomis ir efektyviomis salono galimybėmis. Gamintojai sukūrė sumanius salono sprendimus, tad automobilyje itin daug funkcionalių vietų susidėti daiktams durelėse ir po sėdynėmis, speciali niša su belaidžiu įkrovimu telefonams, atlenkiamas kabliukas mažiems krepšiams bei ištraukiama šiukšlinė dėtuvėje tarp priekinių sėdynių.

Naujasis „XC40ׅ“ „Sostena“ salonuose pasirodys nuo 2018 m. sausio.

Automobilio „Volvo XC40“ pristatymas (25 nuotr.)
+19
Skaitykite daugiau