Naujojo trilerio „Non-stop“ anonsą talentingi Liamo Neesono gerbėjai perkūrė „Lego“ stiliumi

Kadras iš anonso / „ACME Film“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-20 13:16
Neseniai Lietuvos ir pasaulio kino teatrus pasiekęs „Lego filmas“ (angl. „The LEGO movie“) tapo tikra sensacija, tačiau panašu, kad sėkmingai didžiuosiuose ekranuose debiutavę konstruktoriaus žmogeliukai nenori išsižadėti dėmesio. Internete didelio populiarumo sulaukė naujas talentingų „Lego“ gerbėjų ir animacijos žinovų darbas – jie kone identiškai „Lego“ stiliumi perkūrė naujojo veiksmo filmo su aktoriumi Liamu Neesonu „Non-stop“ anonsą.

Tokia „Lego“ pasaulio invazija į tradicinį Holivudo kiną yra išties neįprasta, tačiau „Non-stop“ anonsas papirko žiūrovus panašumu į originalą. Kritikų teigimu, tokie projektai tuo pačiu įrodo, kad „Lego filmas“ įgijo kultinės šių metų juostos statusą.

Naujojo ispanų režisieriaus Jaume Collet-Serra filme „Non-stop“ aktoriui L.Neesonui teko oro maršalo Bilo Markso vaidmuo. Lėktuvu iš Niujorko į Londoną skrendantis vyras gauna grasinančias žinutes, kuriose nežinomi lėktuvo užgrobėjai reikalauja pinigų – priešingu atveju jie nesiliaus žudę tuo pačiu reisu skrendančių keleivių. Tačiau iš šalies atrodo, kad visa suirutė yra paties maršalo darbas. Ir tik jis vienas galės apsiginti gerą vardą ir rasti tikruosius piktadarius.

Dvylikos kilometrų aukštyje besirutuliojančią dramą filme „Non-stop“, tiesa, ne „Lego“ stiliumi, Lietuvos žiūrovai kino teatruose išvys nuo vasario 28 dienos. Naujosios juostos kūrėjas J.Collet-Serra kino mėgėjams yra pažįstamas kaip siaubo filmų „Našlaitė“, „Vaško namai“ ir mistinio trilerio „Nežinomas“, kuriame pagrindinį vaidmenį taip pat atliko L.Neesonas, režisierius.

Siūlome pamatyti „Non-stop“ anonsą „Lego“ stiliumi ir palyginti jį su originalu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai