Naujojo prekės ženklo „Luka Flores“ gėlėta kolekcija įkvepia moteris puoštis ir rudenį

„Luka Flores“ rudens/žiemos pirmoji kolekcija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-11 10:52
Atėjus rudeniui, kiekviena moteris nori jaustis graži ir nesvarbu, kad iš spintos glūdumos reikės ištraukti aulinukus bei skubėti į darbą apsivilkus šiltu paltu. Tačiau vasarą pripratusios prie laisvų suknelių, moterys gali jų nepamiršti ir šaltuoju sezono metu. Spalvotos tarsi pievų gėlės ir sodrios kaip besileidžianti saulė – kiekviena moteris ir mergina ras sau patraukliausią suknelę naujoje „Luka Flores“ studijoje, įsikūrusioje pačioje sostinės širdyje.

Rugpjūčio pabaigoje, moteris ir merginas į studijos atidarymą pakvietusi kūrėja Agnė Zokaitė-Stakauskienė prisipažįsta, kad buvo nesunku pradėti nuosavą verslą, nes kurti sukneles moterims – jos aistra: „Palikusi „ROBI AGNES“ prekės ženklo vairą buvusiai partnerei, ilgai nesvarsčiau, kuo galėčiau užsiimti toliau. Kiek pamenu, kūriau sukneles ne tik sau, bet ir draugėms, draugių draugėms. Todėl šis žingsnis nebuvo labai kardinalus. Su drabužių dizainu dirbau jau penkis metus, tad beliko įkurti suknelių prekės ženklą“.

Agnė prisipažįsta, kad jau nuo vaikystės turėjo didelį pomėgį siūti. Baigusi teisės studijas, moteris nutarė gilinti žinias mados dizaino srityje. Suknelių kūrimas draugėms ir kolegėms leido pritaikyti teorines žinias, įgytas Dizaino kolegijoje. Laikui bėgant stiprėjo pasitikėjimas savimi, atsirado dar daugiau idėjų, kurios buvo reikalingos kuriant drabužius.

Elena Puidokaitė-Atlanta ir Agnė Zokaitė-Stakauskienė / Gedmanto Kropio nuotr.
Elena Puidokaitė-Atlanta ir Agnė Zokaitė-Stakauskienė / Gedmanto Kropio nuotr.

„Luka Flores“ studiją įkūrusi Agnė Zokaitė-Stakauskienė įsitikinusi, kad moterys puoštis suknelėmis gali ne tik šiltuoju metų sezonu, bet ir rudenį ar žiemą, todėl skatina visas dailiosios lyties atstoves nepamiršti šio drabužio ir atšalus orams: „Manau, kad suknelėms pristatyti tinka bet kuris sezonas, jau vien todėl, kad puoštis suknelėmis norisi ne tik vasarą, bet ir tuomet, kai būna šalta ir niūru. Be to, skirtingiems sezonams pristatomos ir skirtingos suknelės. Ši rudens-žiemos kolekcija spinduliuoja spalvomis, tačiau pačios suknelės yra ilgomis rankovėmis, tad jos puikiai tiks nešioti tiek rudenį, tiek ir žiemą“.

Kūrybinis procesas susideda iš dviejų dalių – suknelių eskizų piešimo ir audinių paieškos: „Suknelių eskizai gimsta tyliai geriant rytinę kavą. Kartais vidury nakties pabundu matydama aiškų suknelės eskizą, tada ryte stengiuosi jį perkelti ant popieriaus. Tai malonioji kūrybos dalis, kuri, deja, užima labai mažą viso prekės ženklo kasdieninio gyvenimo dalį. Antroji kūrybos proceso dalis yra žymiai sudėtingesnė. Gali mintyse sugalvoti begalę nuostabių modelių, bet jeigu nerasi tinkamo audinio, tai piešiniuose sukurta suknelė neišvys dienos šviesos. Todėl audinių paieškai skiriu daug laiko. Pirmenybę teikiu itališkiems audiniams, vykstu į jų parodas Miunchene, Paryžiuje, kad rasčiau tai, ko ieškau ir užmegzčiau glaudesnius santykius su tiekėjais“, – apie suknelių sukūrimą pasakoja studijos įkūrėja.

„Luka Flores“ rudens/žiemos pirmoji kolekcija / Asmeninio archyvo nuotr.
„Luka Flores“ rudens/žiemos pirmoji kolekcija / Asmeninio archyvo nuotr.

Agnė tikina, kad moterims reikia labai nedaug, kad jos jaustųsi gražios ir pasitikėtų savimi. Tai švytinčios akys, poilsis, laikas sau ir drabužiai, pabrėžiantys jos privalumus bei paslepiantys trūkumus. To ir linki moterims „Luka Flores“ studijos įkūrėja – nebijoti savo trūkumų ir leisti pasimėgauti gyvenimo teikiamais malonumais.

Naujausi straipsniai