Naujojo „Lexus UX“ modelio pristatymas vyko žavių damų apsuptyje

Naujojo „Lexus UX“ modelio pristatymas/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Ketvirtadienio vakarą „Lexus Vilnius“ salonas aidėjo nuo smagių pokalbių ir žavaus juoko. Jau ne pirmą kartą „Lexus“ sukviečia dailiosios lyties atstoves į renginį, dedikuotą būtent joms. Naujausio „Lexus“ modelio pristatymas, istorijos apie Japoniją ir charizmos galią – tai tik nedidelė dalis to, apie ką sukosi kalbos.

Renginio metu pristatytas hibridinis miesto visureigis „Lexus UX“, kurį sukūrė moteris, inžinierė Chika Kako. Japonijoje, o ir kitur pasaulyje, kur verslo taisykles vis dar diktuoja vyrai, moteris – inžinierė, kurianti automobilius, yra išskirtinis pavyzdys. Bet tai tikrai ne vienintelis „Lexus UX“ išskirtinumas.

Naujojo „Lexus UX“ modelio pristatymas/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Lexus Vilnius“ pardavimo vadovė Miglė Žalnierukynienė pasakojo, jog „Lexus“, kuris šiemet švenčia savo 30-metį, yra neatsiejamas nuo Omotenashi. Iš japonų kalbos išvertus – tai svetingumas, kuris išskirtinai sufokusuotas į tai, kad būtų patenkinti visi kliento/ svečio poreikiai ir jis jaustųsi nuoširdžiai laukiamas. Tai nesuvaidintas dėmesys, rūpestis ir bandymas nuspėti kliento norus, poreikius, apie kuriuos jis pats galėjo pamiršti. Unikali klientų patirtis yra visų „Lexus” ženklą atstovaujančių žmonių tikslas, kuris leidžia geriau pažinti klientus ir tuo pačiu tobulėti. Omotenashi rasite visuose „Lexus” modeliuose – jis ten jau nuo jų kūrimo pradžios. Kuriant „Lexus UX” didžiulis dėmesys sutelktas į mažiausias smulkmenas – pavyzdžiui, - koks automobilio durelių uždarymo garsas būtų maloniausias klientui. „S-Flow” klimato kontrolė šiame automobilyje nuolat stebi ir praturtina oro kokybę neigiamais jonais, kurie padeda atsipalaiduoti, teigiamai veikia žmogaus sveikatą. Visuma slypi detalėse. „Lexus“ rūpinasi kiekviena detale, kiekvieną dieną – tiek „Lexus“ salone, tiek automobilyje.

Renginio metu keliautojas Ignas Čepelė - keletą mėnesių keliavęs po Japoniją autostopu ir aplankęs atokiausias šios šalies vietoves – pasidalino savo įžvalgomis apie tai, ką Omotenashi pajuto ir pamatė jis. O renginį vainikavo susitikimas su moterų lyderystės akademijos „Go Forward“ lektore, charizmatiškąją Adrija Čepaite, kuri savo įkvepiančia kalba ragino nepaklusti aplinkos diktuojamoms taisyklėms, o jas kurti.

Naujojo „Lexus UX“ modelio pristatymas (16 nuotr.)
+10
Skaitykite daugiau