Naujoji Q. Tarantino mūza Margaret Qualley – iš garsios mamos šešėlio į Brado Pitto glėbį

Margaret Qualley/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-29 20:35
Po pasaulinės Quentino Tarantino filmo „Vieną kartą Holivude“ premjeros, žiūrovų dėmesį prikaustė ne viena iš labiausiai aukštintų šio filmo žvaigždžių Margot Robbie, bet jauna mergina, filme vaidinusi Bradą Pittą suvilioti bandžiusią hipę. Kas gi tokia toji Margaret Qualley?

2019-ieji – išties svarbūs jaunos, pradedančios aktorės Margaret Qualley karjeroje. 24-erių mergina naujausiame režisieriaus Quentino Tarantino filme „Vieną kartą Holivude“ suvaidino Mansono gaujos narę Kitty. Ir nepaneigsi, jog Margaret išties pasisekė – beveik visose scenose jos porininkas buvo ne kas kitas, o Holivudo žvaigždė Bradas Pittas.

Tarantino juostos istorija sukasi apie skandalingą, žiaurią ir visiškai nemotyvuotą Holivudo aktorės Sharon Tate ir trijų jos draugų nužudymą 1969-ųjų rugpjūčio 8-ąją ir be Brado Pitto filme vaidina tokios garsenybės kaip Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Alas Pacino bei Dakota Fanning.

Interviu su IndieWire jaunosios kartos aktorė neseniai prisipažino, kad dirbti su tokio kalibro žvaigžde kaip Bradas – neįtikėtina patirtis. Ji prisiminė, kaip vos tik gavusi kelias savojo teksto versijas, ji „iškaulijo“ Bradą, jam vos sužinojus, pasakyti, kokia gi bus viso scenarijaus pabaiga.

Margaret Qualley/Vida Press nuotr.
Margaret Qualley/Vida Press nuotr.

Neabejojama, kad Margaret Holivude iš karto pritapo, jau nuo mažens mergaitė sukiojosi tarp žinomų veidų. Qualley tėvai – modelis ir aktorė Andy MacDowell ir Paulas Qualley. Mergina gimė Montanoje, o kai šiai buvo penkeri – Margaret gyvenimą sukrėtė tėvų skyrybos.

„Augau niekuomet nesusimąstydama apie aktorės duoną. Paprasčiausiai nenorėjau tokios pačios profesijos kaip ir savo tėvų“, – leidiniui VOGUE 2017 metais prisipažino jaunoji aktorė.

Vaikystės mintys vis dėlto ilgainiui keitėsi, tačiau prieš pasekdama savo mamos pėdomis, Margaret tapo profesionalia šokėja. Sulaukusi 16 metų ji metė mokyklą ir visą savo laiką skyrė būtent šokiams. Vėliau šios profesijos mergina atsisakė.

„Priežastys, dėl kurių aš save aukojau šokiui, nebuvo sveikos. Ėmiau nebemylėti savo veiklos, nes nepaisant visko, aš stengiausi būti geriausia iš geriausių. Per tą lipimą sau per galvą praradau visą malonumą“, – yra sakiusi Qualley.

Atsisakiusi šokėjos karjeros, Margaret pasirinko aktorystę. Ir jau nuo pirmųjų žingsnių jai sekėsi puikiai. Šiais metais gražuolė net nominuota prestižiniam „Emmy“ apdovanojimui už Justino Therouxo dukters vaidmenį seriale „Likusieji“ („The Leftovers“).

Visai neseniai imta kalbėti, jog Qualley jau kurį laiką susitikinėja su laidos „Saturday Night Live“ žvaigžde Pete'u Davidsonu ir netrukus jų laukia raudonas kilimas Venecijos kino festivalyje bei  „Emmy“ apdovanojimuose.

Be viso to reikėtų paminėti ir tai, kad  Margaret yra perspektyvus modelis. Vienas įsimintiniausių jos pasirodymų – KENZO kvepalų reklamoje, kurią režisavo Spike'as Jonze'as.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai