Naujoji princo Harry simpatija – grupės „Pussycat Dolls“ narė Ashley Roberts?

Ashley Roberts ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-19 09:33
Princas Harry (28), matyt, turi gražuolių blondinių, su kuriomis trokšta susitikinėti, sąrašą ir puikiai jį įgyvendina. Dar vasarą žiniasklaidoje aidėjo kalbos, kad su apatinio trikotažo modeliu, savo mergina Florence Brudenell-Bruce ryšius nutraukęs sosto įpėdinis leidosi į romaną su grupės „The Saturdays“ dainininke Mollie King. O štai dabar jis pastebėtas flirtuojantis su grupės „Pussycat Dolls“ nare Ashley Roberts. Vienintelis šias moteris siejantis ryšis – visos jos žavios blondinės.

Su A.Roberts flirtuojantis princas pastebėtas Vakarų Londone esančiame ir jo geriausiam draugui Thomasui van Straubenzee priklausančiame  naktiniame klube „Bodo’s Schloss“. Jame Harry klubinėjo su pussesere princese Beatrice ir dar keliais draugais.

„Jis ir Ashley mėgavosi vienas kito draugija. Dainininkė maudėsi princo dėmesio spinduliuose. Harry tiek jai, tiek ir visiems aplinkui statė gėrimus“, – tikino įvykį stebėjęs liudininkas.

Tačiau nepaisant to, princas namo iškeliavo vienas. Tad, ar Ashley yra nauja, šviesiaplaukė Harry mylimoji – parodys tik laikas, rašo portalas Mirror.co.uk.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai