Naujoji „Mis Visata“ kolumbietė Paulina Vega: „Gyvenu savo svajonių gyvenimą“

Paulina Vega / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-31 18:03
2014-ųjų „Mis Visatos“ titulą iškovojusi kolumbietė Paulina Vega (22 m.) dar tik pratinasi prie naujo titulo ir su juo įgytų pareigų, tačiau neslepia, kad gyvena savo svajonių gyvenimą.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Paulina Vega naująja „Mis Visata“ buvo išrinkta praėjusį sekmadienį Majamyje, ji įveikė net 87 kandidates, tarp kurių buvo ir lietuvė Patricija Belousova.

„Kai dalyvaujame gražuolių konkursuose, tampame pavyzdžiu jaunoms merginoms, paauglėms. Tai labai subtilu. Aš noriu parodyti, kad būti gražiai ir turėti kerintį gyvenimą nėra svarbiausia. Svarbiausia yra jaustis gražiai. Tapti protinga, profesionalia, daug dirbančia moterimi su didele širdimi. Tai pavyzdys, kurį aš noriu rodyti“, – vos tapusi „Mis Visata“ portalui People.com sakė Paulina Vega.

Perėmusi karūną iš 2013-ųjų „Mis Visatos“ venesuelietės Gabrielos Isler, Paulina Vega persikels į Niujorką, kur gyvens iki kitos „Mis Visatos“ karūnavimo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Į Vilnių grįžusi „Mis Visata“ dalyvė Patricija Belousova oro uoste atsidūrė tėvų glėbyje

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

„Visą savo gyvenimą svajojau gyventi Niujorke, ir dabar aš išgyvenu savo svajonę. Man be galo patinka vaikščioti Niujorko gatvėmis ir matyti nuolatinį judėjimą bei miesto žavesį“, – sakė Paulina Vega.

Kolumbijos sostinėje Bogotoje verslo administravimą studijuojanti Paulina Vega yra iš Barankilijos miesto, kuris jau gali pasigirti „užauginęs“ dvi pasaulinio garso moteris – aktorę Sofią Vergarą ir dainininkę Shakirą. Jos abi suskubo sveikinti savo kraštietės, kai ši pelnė „Mis Visatos“ titulą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai