Naujoji Meksikos pirmoji dama – televizijos serialų žvaigždė Angelica Rivera

Meksikos pirmoji dama – telenovelių žvaigždė Angelica Rivera / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-07-02 22:23
Sekmadienį paaiškėjo, kad naujuoju Meksikos prezidentu tapo Enrique Pena Nieto. Netyla kalbos, kad prie jo pergalės nemenkai prisidėjo ir dailioji jo žmona, telenovelių aktorė ir tautos numylėtinė Angelica Rivera.

Užsienio žiniasklaida kalba, kad naujasis prezidentas visai nepanašus į politiką – jis išvaizdus, kupinas jaunatviško entuziazmo, šiuolaikiškas, turintis gražią šeimą. O štai visuomet šalia sutuoktinio esanti Angelica Rivera jau vadinama Meksikos Jacqueline Kennedy ar Carla Bruni.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nė kiek neabejojama, kad didelė dalis meksikiečių balsavo už naująjį prezidentą ne tik dėl jo charizmos, pažadų ir siekių, bet ir dėl jo žmonos. Po rezultatų paskelbimo meksikiečiai aikštėse džiaugsmingai skandavo Angelicos vardą, o prieš minią naujasis prezidentas paėmė mylimosios ranką ir iškėlė į viršų – tarsi rinkimus būtų laimėję dviese.

„Be jokios abejonės, mūsų gyvenimas po liepos 1-osios pasikeitė. Ne tik mūsų, bet ir visos Meksikos“, – socialiniame tinkle „Facebook“ rašė A.Rivera.

Politologai teigia, kad vis populiarėja rinkimų kampanijos, kuriose svarbų vaidmenį užima pramogų pasaulio spindesys. „Šių dviejų asmenybių sintezė yra labai patraukli tautai“, – sakė politologas Alvaro Cueva.

A.Rivera yra pirma Meksikos pirmoji dama iš pramogų pasaulio – anksčiau prezidentų žmonos buvo blankios, vengiančios viešumos moterys. Tik 2001-aisiais, kai Marta Sahagun ištekėjo už tuometinio prezidento Vicentes Foxo, situacija pradėjo keistis. Moteris mėgo dėmesį, dažnai dalyvaudavo renginiuose, o dabartinio prezidento Felipes Calderono žmona Margarita Zavala yra populiari politikos asmenybė. Tačiau tokios ryškios prezidentienės kaip A.Rivera šalis dar nematė.

„Angelicos istorija meksikiečiams yra tarsi pasakos persikėlimas į realybę, – komentavo A.Cueva. – Tai istorija apie daug ir sunkiai dirbančią merginą, kuri tampa telenovelių žvaigžde, randa savo tikrąją gyvenimo meilę ir pasiekia patį aukščiausią socialinį sluoksnį. Ją myli visa tauta.“

45-erių E.Pena Nieto su 41-erių A.Rivera susitikinėti pradėjo 2008-aisiais, kai ji išsiskyrė su pirmuoju vyru, prodiuseriu Jose Alberto Castro. Pora susituokė 2010-aisiais, jiedu augina net 6 vaikus – 3 iš pirmosios Angelicos santuokas ir 3 iš Enriques. Nuotrauką, kurioje Angelica ir Enrique pozuoja su visais 6 vaikais, galite pamatyti paspaudę čia.

A.Riveros karjera prasidėjo 1987-aisiais, kai jai tebuvo 17-ika. Tada daili mergina dirbo modeliu, o po dvejų metų gavo pirmą nedidelį vaidmenį meksikiečių muilo operoje. Netrukus jos karjera įsibėgėjo ir jai pradėjo siūlyti vien pagrindinius vaidmenis. Garsiausias telenoveles, kuriose vaidino A.Rivera, rodė ir Lietuvos televizijos: „Turtuolė“ („La Duena“), „Andžela“ („Angela“), „Mariana“ („Mariana de la Noche“), „Tikroji meilė“ („Destilando amor“) ir kt.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai