Naujoji Kim Kardashian fotosesija iššaukė pykčio bangą: ar pastebėjote vieną sumaištį keliančią detalę?

Kim Kardashian su dukra North West / „Interview“ žurnalo fotosesijos
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-29 12:06
Naujoje žurnalo „Interview“ fotosesijoje socialinių tinklų žvaigždė Kim Kardashian (36) įsikūnijo į elegantiškąją JAV pirmąją damą Jackie Kennedy. Tačiau internautai kaipmat ėmė piktintis ir įžvelgė rasistinę potekstę.

„Vietoje to, kad pasauliui parodytume, jog skiriamės odos spalva ir tekstūra, kad tai yra gerai ir normalu, mes tamsiname vienos žymiausių moterų odą“, – rašė vienas internautas socialiniame tinkle TWITTER.

Steven Klein nuotr.
Steven Klein nuotr.

„Ar ji stengėsi įsikūnyti į juodaodę, kad taptų panašesnė į dukrą? Tamsinti veidą – rasizmas!“ – rašė kitas komentatorius.

Kiti įsižeidė, jog leidinio antraštė skelbia Kim esant nauja pirmąją Amerikos dama.

„Pirmoji dama? Ji niekuomet neprilygs Michelllei Obamai ar Jackie Kennedy. Ji vargiai galėtų lygiuotis su Marilyn Monroe“, – netilo kalbos.

Daugumą nustebino ir vienas iš Steveno Kleino kadrų, kur keturmetės North West koja pasisukusi keistu kampu. Atrodo, kad mažylė ją išsinarino.

Fotosesijos kaltininkas S. Kleinas tik skėsčiojo rankomis: „Kim tarsi chameleonas, ji viena iš šio meto mūzų, sugebančių įsikūnyti į bet kokį personažą“, – savo darbą komentavo fotografas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai