Naujoji „kARTu“ rankinių kolekcija kviečia moteris didžiuotis savo unikalumu

Naujoji „kARTu” rankinių kolekcija/Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Puikiai pažįstamas, į Europą bei Aziją kelius sėkmingai besiskinantis lietuviškų odinių rankinių prekės ženklas „kARTu“ stilingas savo gerbėjas nustebino dar viena nauja kolekcija moterims. Šįkart ji dedikuota nuotykių ir naujų potyrių kupinam vasaros sezonui.

Ryški, drąsi ir pergalingai moteriška – taip kolekciją apibūdina prekės ženklo kūrybos vadovė Ingrida Jasinskė. 

„Žodį moteriškumas girdime labai dažnai, įvairiausiai interpretuotą. Vienų akyse moteriškumas tai ilgi plaukai ir vilkima suknelė, kitų – motinystė ir tam tikros atsakomybės. Kurdama naujus modelius vis pagalvoju, o kokią moterį įsivaizduoju su būtent šia rankine? Naująja vasaros kolekcija noriu švęsti kiekvienos mūsų išskirtinumą ir paskatinti moteris juo pasitikėti. Nesistengti tilpti į vienus ar kitus rėmus. Matyti tiek savo, tiek kitos moters grožį. Visų mūsų akyse jis kitoks – ir tai nuostabu. Bendrystė didžiausia mūsų jėga, o man – kūrybinis įkvėpimas”, – įspūdžiais dalijosi I. Jasinskė.

Fotosesijos kadrai pasakoją ryškią ir stilingą vasaros istoriją, kviečia nors trumpam atitrūkti nuo kasdienybės ir su draugėmis kabrioletu išvykti ten, kur veda besileidžianti saulė. 

Naujoji „kARTu” rankinių kolekcija/Organizatorių nuotr.

„Iš sau artimo rato moterų dažnai girdžiu, kad pabaigus studijas universitetuose ir gan greit prisijaukinus kasdienę darbo rutiną daugelis jų vis rečiau ir rečiau susitinka net ir su geriausiomis, nuo seno pažįstamomis savo draugėmis. Nostalgiškai prisimena kartu patirtus nuotykius, kiek nuliūsta pagalvojus, kaip seniai visa tai buvo. Leiskite sau trumpam sugrįžti į tą nerūpestingą laiką! Švęskite moteriškumą – kad ir ką jis reikštų jums – ir kartu stilingai užkariaukite miestą”, – šypsosi I. Jasinskė.

Šį sezoną pasaulinėse mados savaitėse dominavusios smėlinė, kūno, kupranugario kailio spalvos vyrauja ir „kARTu” vasaros kolekcijoje. Čia taip pat pastebima mini ir mažų rankinių tendencija. Kaip sako pati I. Jasinskė, neįpareigojančiam bei žaismingam vasaros stiliui sukurti tokios rankinės – geriausias pasirinkimas. „Ryški ar išskirtinėmis detalėmis, raštais gausi mini rankinė pagyvins net ir paprasčiausią džinsų ir baltų marškinėlių klasiką, kurią, pripažinkime, mėgstame ir dėvime visos. Situacijose, kai rodos, kad deriniui kažko trūksta, maža ir unikali, o beje, dar ir funkcionali įvaizdžio detalė bus būtent TA vyšnia ant torto”, – juokiasi „kARTu” kūrybos vadovė.

Naujoji „kARTu” rankinių kolekcija/Organizatorių nuotr.

Aktyvios ir savo laiką iki minučių planuojančios moterys „kARTu” kolekcijose taip pat ras ir išskirtinio silueto kuprinių. Ryškios, stilingos, tinkančios tiek ankstų rytą dviračiu skubant į darbą, tiek atostogaujant pajūryje.

„Pastebėjau, kad jau ilgą laiką visose „kARTu” kolekcijose pasirodo bent po vieną naują kuprinės modelį – matyt, be jos savo ir jūsų gyvenimo tikrai neįsivaizduoju. Išties labai vertinu kuprinės silueto funkcionalumą ir galimybę jį derinti su stilinga elegancija, kuri tiks tiek nuolat skubančiai studentei, tiek solidžiai ir moderniai miesto moteriai.”

„kARTu” vasaros įkvėpimas – tikros ir nesuvaidintos, panašios, bet tokios skirtingos, savimi pasitikinčios moterys, kartu galinčios nuversti kalnus – visada pasiruošusios padėti viena kitai pakilti, nesiekiančios konkuruoti. Už žydintį, bebaimį, įvairiapusį moteriškumą!

„kARTu” vasaros sezono rankinių kolekcija (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau