Naujoji Juozo Martin daina skirta draugams: „Tai padėka už kartu praleistą laiką“

Juozas Martin / Mantrimo Šeškaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-28 14:29
Dainininkas Juozas Martin Lietuvos muzikos klausytojams pristato naują dainą „Dėkingas“ ir jai skirtą vaizdo klipą. Kūrinį atlikėjas paskyrė visiems savo buvusiems ir esamiems draugams.

Žinomiausiems šalies atlikėjams dainas kuriantis ir kartu su jais koncertuojantis gitaristas Juozas Martinkėnas prieš 3 metus pats žengė į pirmąjį scenos planą. Nuo to laiko muzikos pasaulyje prisistatydamas Juozo Martin vardu jis sėkmingai vysto ir savo atlikėjo karjerą.

Daina „Dėkingas“ – tai pirmasis Juozo būsimojo antrojo albumo singlas. Ji gimė kartu su draugais, dainininke Paula Valentaite ir muzikos prodiuseriu Gyčiu Valicku leidžiant laiką kūrybinėje stovykloje gamtoje.

Juozas Martin / Giedriaus Matulaičio nuotr.
Juozas Martin / Giedriaus Matulaičio nuotr.

„Tai daina apie dėkingumą draugams, kurie dėl įvairiausių priežasčių pradingsta iš mūsų gyvenimo. Tai padėka už praleistą laiką kartu, už pokalbius per naktis, už potyrius, keliones ir įsimintinus momentus, - dėstė Juozas. – Šia daina skatinu mąstyti, kaip svarbu turėti draugų, kaip išlaikyti santykį su jais per gyvenimą, o taip pat priimti tiesą, kad vienus žmones tiesiog prarasim, bet gyvenimo kely pasirodys kiti.“

Šią mintį iliustruoti atlikėjas nusprendė vaizdo klipu, kuriame pavaizduota gyvenimiška situacija – kelionė automobiliu, kurią sutrikdo techninis gedimas, o iš nelaimės išgelbsti draugai.

Juozas Martin / Martuno Stankaičio nuotr.
Juozas Martin / Martuno Stankaičio nuotr.

Mantrimo Šeškaus režisuoto klipo scenoms Juozas filmavosi sėdėdamas už vintažinio 1984-ųjų Opel Kadett vairo. Pasak atlikėjo, šį automobilį jis pasirinko neatsitiktinai. „Simboliška tai, kad toks pat buvo pirmasis mano tėvų automobilis ir turiu ryškų prisiminimą, kaip visa šeima juo važiavome iškylauti prie ežero“, – pasakojo jis.

Užpernai debiutinį albumą „Mixed Blessing“ išleidęs Juozas Martin šiuo metu dirba prie savo antrojo albumo, kurį planuoja išleisti ateinančių metų pradžioje.

Kurdamas savo dainas Juozas neapleidžia ir savo kolegų – rašo ir prodiusuoja dainas kitiems atlikėjams, tarp jų – Vaidui Baumilai ir Monikai Marijai. Be to, jį galima pamatyti ant scenos ir įvairių atlikėjų, šiuo metu dažniausiai – Justino Jaručio, koncertuose.

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai