Naujoji Deimantės Andriuškaitės fotosesija atskleidžia kasdienę grožio paslaptį

Deimantė Andriuškaitė / Adam Aleksejėvič nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kaunietis fotografas Adam Aleksejėvič (20) su Žmonės.lt pasidalijo išskirtiniais kadrais. Modelis Deimantė Andriuškaitė (24) prieš jo fotoobjektyvą pozavo natūrali, beveik be makiažo.

Deimantė Andriuškaitė / Adam Aleksejėvič nuotr.

„Natūralus grožis visada žavi. Dienos metu stengiuosi beveik nenaudoti makiažo. Stengiuosi puoselėti veido odą, kad ji pailsėtų nuo kosmetikos, kuri vargina mane visų fotosesijų metu bei einant į renginius. Su Adam dirbame jau ne pirmąjį kartą. Prieš tai fotografijos buvo skirtos žurnalams, atrodė visiškai kitaip. Šį kartą abu norėjome jaukios, moteriškos fotosesijos“ – apie bendrą jos ir Adam idėją atviravo Deimantė.

Deimantė Andriuškaitė / Adam Aleksejėvič nuotr.

Gražuolę įamžinęs fotografas pasakojo, kad pirmiausia Deimantę pavaizduoti kitaip, nei įprasta, mintis kilo jam. Dirbantis tiek su paprastomis, tiek su žinomomis merginomis Adam pasakojo, kad dažniausiai didelis makiažo sluoksnis yra neišvengiamas, norint pabrėžti geriausias modelio puses. Šį kartą makiažas buvo atliktas profesionalės Irmos Baltrušaitienės, tačiau natūraliam įvaizdžiui sukurti jo prireikė itin nedaug.

Deimantė Andriuškaitė / Adam Aleksejėvič nuotr.

„Labiausiai akcentavome nespalvotą fotografiją, vėją plaukuose, šypseną. Fotosesijos stilistu tapau aš pats. Drabužius parinkau labai paprastus, kasdieniškus“, – kalbėjo A. Aleksejėvič.

Deimantė Andriuškaitė naujausią fotosesiją skyrė pabrėžti moters natūralumui (8 nuotr.)
+2

Skaitykite daugiau