Naujoji Danielio Radcliffe'o meilė – kolegė Erin Darke

Danielis Radcliffe'as ir Erin Dark / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-01-21 11:28
Fantastinių filmų „Haris Poteris“ žvaigždė Danielis Radcliffe'as (23) – jau seniai nebe vaikas. Jis ne tik vaidino nuogybių kupiname spektaklyje, bet ir nusifilmavo juostoje apie kontraversiškai vertinamą homoseksualų poetą Alleną Ginsbergą. O neseniai pasirodė užuominų, kad aktorius susitikinėja su šiame filme kartu vaidinančia kolege Erin Darke.

Aktoriai pirmą kartą vienas kitą pamatė „Kill your darlings“ filmo, kuriame D.Radcliffe'as atliko pagrindinį vaidmenį, filmavimo aikštelėje ir, kaip praneša portalas TheSun.co.uk, iš karto įsimylėjo. Tiesa, pats Danielis mano, kad Erin juo susižavėjo būtent dėl to, kad jam teko homoseksualaus vyro vaidmuo.

„Danielis tikrai susitikinėja su Erin, tačiau kol kas nenori viešumo. Jo nuomone, apie savo santykius jis praneš tik tuomet, kai bus užtikrintas jų tikrumu. Kita vertus, jis jau buvo užsiminęs, kad pavargo slapstytis ir pats laikas viešumoje pasirodyti kartu“, – portalui porino aktoriui artimas asmuo.

Rodos, kaip tarė, taip ir padarė. Jutoje vykusiame „Sundance“ filmų festivalio, kuriame buvo pristatyta juosta „Kill your darlings“, povakaryje aktoriai nepaleido vienas kito iš glėbio.

„Vakarėlio metu jie elgėsi labai aistringai – nuolatos bučiavosi, o Danielis nesiliovė glostęs jos kojos. Jis nėra iš tų, kurie atvirai demonstruoja savo jausmus, tad Erin, matyt, jam tikrai kažką reiškia“, – tvirtino šaltinis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai