Naujoje Viktorijos Jakučinskaitės kolekcijoje – net trys skirtingos linijos nuotakoms

Viktorija Jakučinskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-17 14:25
Šį šeštadienį renginyje „Wedding Fashion Show“ mados namų „Tiulio fėja“ dizainerė Viktorija Jakučinskaitė pristatys naujausią vestuvinių suknelių kolekciją. Kūrėja itin garsėja savo iš nėrinių ir tiulio kurtomis vestuvinėmis ir proginėmis suknelėmis, tad nuotakų laukia staigmena, nes 2018 metų kolekcija bus išskirtinė.

„Visuomet labai adekvačiai žiūriu į esamą situaciją, įsiklausau į nuotakų norus, stebiu ko jos dažnai prašo, kaip keičiasi vestuvės. Paskutinį sezoną kūriau labai skirtingo stiliaus vestuvines sukneles labai skirtingoms nuotakoms, todėl supratau, kad apsiriboti tik viena linija – neįmanoma, tad naujoje vestuvinėje kolekcijoje bus net trys skirtingos linijos“, – prasitaria V.Jakučinskaitė. Ji įsitikinusi, kad kiekviena nuotaka turi pasirinkti, ne kas madingiausia žurnaluose, bet kas jai pačiai tinka ir patinka labiausiai.

„Man patinka natūralumas, nemėgstu iškreiptų, hipertrofuotų moters formų. Noriu, kad nuotaka ir po dešimties metų žiūrėdama savo vestuvines nuotraukas jaustųsi graži“, – šypteli Viktorija. Todėl būsima jos kolekcija apima itin platų spektrą stilių ir kiekviena ras tai, kas jai tinka labiausiai.

Pirmoji linija pristatys pūstesnes, prabangesnes sukneles, kurias, kaip V.Jakučinskaitė juokiasi, dar prieš keletą metų nuotakos būtų išjuokusios, kaip „tortus“, o dabar – graibstyte graibsto. Antroji linija skirta dabar itin populiarioms vestuvėms užsienio kurortuose, paplūdimiuose. Tai labai lengvos, daug nuogo kūno atskleidžiančios suknelės, kurios romantiškai plazda jūros vėjyje.

Asmenininio albumo nuotr.
Asmenininio albumo nuotr.

„Trečia linija atspindės tai, ko seniai nedariau ir labai pasiilgau – įvairių faktūrų vestuvinės suknelės, kuomet vienoje suknelėje panaudojami penki šeši audiniai, daug nėrinių intarpų, jos matinės ir yra lyg antipodas pirmai linijai. Tai stilius, kuris buvo „Tiulio fėja“ įsikūrimo pradžioje ir itin patiks toms, kurios planuoja dabar labai madingas „boho chic“ stiliaus vestuves“, – atskleidžia V.Jakučinskaitė.

„Wedding Fashion Show“ vyks didžiausios vestuvių parodos „Išteku.lt“ metu ir šeštadienio vakarą net septyni Lietuvos dizaineriai pristatys naujausias vestuvines kolekcijas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai