Naujoje laidoje „4 km | atskleisti žmogų“ Naglis Bierancas atviras – jam reikalingas laikas su savimi

Laida „4 km | atskleisti žmogų“ – Naglis Bierancas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-30 18:54
Žmonės.lt ir „Audi“ ėmėsi naujo iššūkio: bando įrodyti, jog nuoširdžiam, giliam pokalbiui kartais reikia labai nedaug – tik dviejų žmonių ir trupučio laiko. Kelionėje. Netikėtos koncepcijos laidoje „4 kilometrai | atskleisti žmogų“ kiekvieną savaitę skaitytojai iš naujo susipažįsta su žinomais Lietuvos veidais, kuriuos kalbina Timūras Augucevičius.

Šį kartą laidos svečiu tapo charizmatiškasis šokėjas, fotografas, o dabar ir greičiausiai socialiniuose tinkluose išgarsėjęs infuenceris Naglis BIERANCAS (31), dar žinomas kaip Naglimantas, nebijantis kurti šmaikščių vaizdo klipų.

Laida „4 km | atskleisti žmogų“ – Naglis Bierancas
Laida „4 km | atskleisti žmogų“ – Naglis Bierancas

„Brolių, seserų neturiu ir man tikrai reikalingas laikas su savimi. Gyvenu vienas, tad namai man yra pati geriausia vieta pabūti vienam. Tiesa, man patinka leisti laiką ir su žmonėmis, juos fotografuoti, jiems šokti ant scenos, bet kartais visi pavargstame nuo dėmesio“, – apie savo veiklą pasakoja Naglis.

Marijos Grabštaitės daina „Skanei“ įkvėpta Naglio vaizdo įrašų, kuriuose jis dažnai dalijasi maistu: „Šiaip tai valgau viską. Grybų gal nesu fanas. Nors, jeigu yra pievagrybių ir jų nesijaučia, tai ir tas patiekalas man tinka“, – juokiasi per penkis mėnesius 100 tūkstančių sekėjų savo gyvenimo nuotraukomis ir sarkastiškais vaizdo įrašais sudominęs fotografas. Dabar jo tikslas – aplenkti instagrame populiariausią lietuvę Karoliną Meschino.

Antroji laidos „4 kilometrai | atskleisti žmogų“ kelionė – jūsų dėmesiui!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai