Naujoje laidoje „4 km | atskleisti žmogų“ Merūnas Vitulskis prisimins sentimentus keliančias vietas

Laidos „4 kilometrai | pažintį žmogų“ svečias Merūnas Vitulskis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-23 12:53
Rudenį Žmonės.lt atsisveikina su visų pamilta laida „9 klausimai“ ir naują sezoną pasitinka su unikalaus formato iššūkiu – „4 kilometrai | atskleisti žmogų“. Kelionėse žmonės atranda naujas vietas, mintis, idėjas. Ar tikrai reikia toli važiuoti, kad susipažintum su nauju žmogumi? Žmonės.lt ir „Audi“ bandys įrodyti, jog tam užtenka viso labo 4 kilometrų.

Netikėtos koncepcijos laidoje „4 kilometrai | atskleisti žmogų“ kiekvieną savaitę skaitytojai iš naujo susipažins su žinomais Lietuvos veidais, kuriuos kalbins charizmatiškasis Timūras Augucevičius. 

„Gera būti šalia gražių žmonių. Antra, labai intrigavo pavairuoti Audi RS4. Nekantraudamas laukiu kiekvieno filmavimo, nes įsimylėjau tą ratuotą raudoną monstrą. Trečia ir tiek pat svaru – žmonės. Žinojau, kad laiką su pozityviais žmonėmis leisime labai smagiai. O pakalbinti ilgai svajojau kiekvieną. Džiaugiuosi, kad atsirado puiki proga“, – po pirmojo važiavimo kalbėjo naujos laidos vedėjo ir vairuotojo kėdę užėmęs Timūras.

Laidos „4 kilometrai | pažintį žmogų“ svečias Merūnas Vitulskis
Laidos „4 kilometrai | pažintį žmogų“ svečias Merūnas Vitulskis

Su laidos svečiais Timūras važiuos jiems sentimentus keliančiais, mintinai žinomais ar gal net erzinančiais maršrutais, kurie kelia atsiminimus – nuo mėgstamiausios užkandinės iki vaiko darželio, nuo pirmo pasimatymo vietos iki bažnyčios, kurioje susituokė ir pan.

O pirmasis laidos svečias – vienas žymiausių Lietuvoje operos solistų Merūnas Vitulskis. Šį kartą Merūno kelionė nusidriekė nuo namų Vilniaus Žirmūnų mikrorajone iki mėgstamiausios jo šeimos pasivaikščiojimo vietos – Vingio parko.

„Viskas keičiasi iš esmės. Manau, ir Betmenas, ir Supermenas taip pat mestų savo darbus, jeigu turėtų vaikų. Sakytų, jog užtenka tų visų pasaulio gelbėjimų, vaikai neleidžia išsimiegoti“, – apie savo, kaip pelėdos, gyvenimą pirmoje kelionėje juokauja Merūnas. O čia pat priduria, kad jiedu su žmona Erika vienas kitam per metus bent savaitę leidžia pailsėti atskirai. Ir taip, kaip širdis trokšta.

Pirmosios istorijos ir nuotykiai – jūsų dėmesiui!

Naujausi straipsniai