Naujoje „H&M“ suknelių kolekcijoje – perdirbtos ir tvarios medžiagos

Nauja „H&M“ suknelių kolekcija iš perdirbtų medžiagų
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2020-06-01 12:07
„H&M“ tęsia savo pasižadėjimą kurti tvaresnę mados ateitį bei pristato naują kolekciją, sukurtą iš perdirbtų bei tvariai išgautų medžiagų. Tai yra dar vienas žingsnis link tikslo nuo 2030 m. naudoti vien tvariai išgautas medžiagas bei siūlyti tvarius pasirinkimus visiems mados mylėtojams. Ši kolekcija „H&M“ parduotuvėse Lietuvoje bei internetinėje parduotuvėje hm.com pasirodė gegužės 28 dieną.

„H&M“ siekia kurti uždarą mados ratą bei pakeisti tai, kaip mada yra kuriama ir naudojama. Vieni iš pagrindinių kompanijos tikslų – pratęsti gaminių gyvavimo laiką bei mados gamyboje naudoti tik perdirbtas ir tvariai išgautas medžiagas.

Šiandien jau daugiau nei pusė visų „H&M“ naudojamų medžiagų yra perdirbtos, ekologiškos arba išgautos tvariais metodais, o nuo 2020 m. visa kompanijos naudojama medvilnė yra ekologiška arba išgauta tvariai. Žengdami šiuos žingsnius tvaresnės mados ateities link, „H&M“ artėja prie sau iškelto tikslo nuo 2030 m. naudoti vien perdirbtas ir tvariai išgautas medžiagas visame gamybos procese.

Nauja „H&M“ suknelių kolekcija iš perdirbtų medžiagų
Nauja „H&M“ suknelių kolekcija iš perdirbtų medžiagų

Naujojoje kolekcijoje karaliauja suknelės – nuo mini iki maxi ilgio, pabrėžiančios laisvumo dvasią bei stiprų moteriškumą, puoštos raukiniais bei stilingomis pūstomis detalėmis.

Didžioji dauguma kolekcijos gaminių yra sukurti iš 100% tvarių medžiagų, pavyzdžiui, ekologiškos medvilnės, „Tencel™“ pluošto ar perdirbto poliesterio, o gaminių, sukurtų iš medžiagų mišinio, sudėtyje rasite bent 50% tvariai išgautų medžiagų. Tai suknelių kolekcija šiandienai, sukurta iš medžiagų, padėsiančių kurti tvarų rytojų.  

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai