Naujoje „H&M“ kolekcijoje – iš plastikinių atliekų sukurta suknelė

Natalija Vodianova / H&M nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-07 12:40
Naujojoje „H&M“ kolekcijoje „Conscious Exclusive“ dėmesys skiriamas tiek tvarumui, tiek stiliui: 2017 m. kolekcijos drabužiai pasiūti iš novatoriškos tvarios medžiagos BIONIC® – perdirbto poliesterio, pagaminto iš plastikinių pakrantėse surinktų atliekų. Laisvai krintantys audiniai atskleidžia, kad ir stilingiausi drabužiai gali būti siuvami tausojant aplinką. 

Be to, kad bus pristatyta visa kolekcija moterims ir rafinuota, bet patogi apranga vyrams, kolekcijoje pirmą kartą pasirodys ir vaikiški drabužiai bei ekologiški kvapieji aliejai. Kolekcija bus pasiekiama 160 parduotuvių visame pasaulyje ir internete šių metų balandį.

Supermodelis ir filantropė Natalia Vodianova tapo šių metų „Conscious Exclusive“ kolekcijos veidu.

H&M nuotr.
H&M nuotr.

„Didžiuojuosi galėdama būti kampanijos dalimi. Nuostabu matyti pažangą, daromą kuriant tvarius audinius“, – sako Natalia.

„Conscious Exclusive“ – tai kolekcija, apimanti išskirtinius drabužius, puikiai tinkančius pradėti naują sezoną. Svarbiausias kolekcijos akcentas – lengva plisuota pastelinės rožinės spalvos suknelė, pagaminta iš BIONIC® – perdirbto poliesterio, pagaminto iš pakrantėse surinktų atliekų. Tai puošnių drabužių kolekcija. Kiekvienas jų skirtingais būdais atskleidžia, kad iš tvarių medžiagų galima sukurti stilingą aprangą.

H&M nuotr.
H&M nuotr.

„Dizaino komandai šių metų „Conscious Exclusive“ kolekcija – tai galimybė svajoti ir kurti drabužius, kurie būtų tuo pačiu metu neįprasti ir gražūs“, – sako Pernilla Wohlfahrt, „H&M“ dizaino skyriaus vadovė ir kūrybos direktorė.

Kolekcija „Conscious Exclusive“ yra žingsnis tvaresnės mados ateities link.

H&M nuotr.
H&M nuotr.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai