Naujo taksi pristatymas Vilniuje sudomino ir „Magnit“ lyderę Kristiną Ivanovą

Kristina Ivanova / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-15 19:18
Nors merginų grupės „Magnit“ lyderė, taip pat grožio salono „Kristina“ savininkė Kristina Ivanova pati vairuoja automobilį – turi „Subaru“, Žmonės.lt žinoma moteris pasakojo dažnai pasinaudojanti taksi paslaugomis. Per mėnesį joms išleidžia, kaip pati sako, nei daug, nei mažai – būna, kad ir po 50 eurų.

Trečiadienio vakarą K.Ivanova kartu su būriu žinomų žmonių – Daine ir Donatu Baumilomis, Skaiva Jasevičiūte, Elena Puidokaite-Atlanta, Tadu ir Liucina Rimgailomis, Gyčiu Ivanausku bei kitais – leido naujų taksi automobilių „A2B“ pristatyme. Čia gražuolė domėjosi naujais automobiliais, taksi bendrovės idėjomis ir užmojais. 

Atrodytų, keista – K.Ivanova nevartoja alkoholio, vakarėliuose per ilgai neužsibūna, turi nuosavą automobilį... Kam jai tada taksi? O pasirodo, reikia. Ir važiuoja taksi ji gana dažnai.

„Mano grožio studija yra centre, netoli mano namų. Kartais tiesiog nusprendžiu į ją vykti taksi automobiliu... Taip pat taksi man prireikia važiuojant į oro uostą ir iš jo. Aš daug keliauju, taigi dažnai taksi ir važiuoju. Be to, taksi paslaugos aktualios mano klientams, taigi turiu žinoti, kuri kompanija geresnė. Klientai dažnai paprašo iškviesti automobilį“, – bendraudama su Žmonės.lt šypsosi K.Ivanova.

Pagal ką ji renkasi taksi paslaugas siūlančias bendroves?„Renkuosi kokybiškesnes, galbūt kiek brangesnes paslaugas. Tenka visokių istorijų apie keliavimą taksi automobiliais prisiklausyti, taigi nenoriu rizikuoti. Man svarbiausia, kad būtų patogu, komfortiška. Taip pat reikalingas servisas. Pavyzdžiui, jei keliauju su lagaminais, norėčiau kad tai vairuotojas jį į automobilį įkeltų, vėliau man paduotų“, – sako ji.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Per mėnesį K.Ivanova už taksi paslaugas sumoka 40, kartais ir 50 eurų. „Tiek tenka sumokėti tada, kai dažnai keliauju. Nemanau, kad čia labai didelė, įspūdinga suma“, – paaiškina.

Ko gero, apie nuotykius taksi automobilyje galėtų papasakoti kiekvienas, dažniau jais važiuojantis. Ne išimtis ir Kristina: „Tai jau tikrai. Matyt, daugelis tą patį papasakotų... Nori, pavyzdžiui, išlipti iš taksi automobilio, o negali, nes durų rankenėlė nulaužta. Arba vairuotojas klausosi tokios muzikos, kuri man tikrai nelabai patinka. Klauso taip garsiai, kad negaliu susikalbėti telefonu... Todėl ir stengiuosi rinktis geresnes taksi bendroves – nenoriu jausti diskomforto.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Visgi žinoma moteris nenori vardinti vien nemalonių prisiminimų – papasakojo ir apie malonų įvykį: „Neseniai važiavau su labai maloniu vairuotoju. Kelionės metu aptarėme, kur geriau aplinkui kavos išgerti, kur skanesnį saldumyną paragauti. Net gavau komplimentą – vairuotojas pasakė, kad buvau paskutinė klientė tą dieną, taigi džiaugėsi, kad darbą baigė su manimi – užkrėčiau gera nuotaika.“

Kaip taksi vairuotojai reaguoja pamatę, kad klientė – garsenybė? „Būna, kad kartais vairuotojai žvilgčioja į mane per veidrodėlį – tarsi bando įsitikinti, čia ta Kristina ar ne ta... Su kuo ji čia važiuoja... Visgi pastaruoju metu vairuotojai pasitaiko mandagūs. Jaučiu, kaip keliama kartelė“, – šypsosi K.Ivanova.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai