Naujo Ramūno Vyšniausko restorano atidarymo metu pristatyta A. Pauliukevičiaus knyga

Ramūno Vyšniausko restorano atidarymo metu pristatyta nauja A. Pauliukevičiaus knyga/Vytauto Petriko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-25 13:55
Tie, kurie sportuoja ir kuriems rūpi sveikas gyvenimo būdas bei mityba, Klaipėdoje turės naują mėgstamą vietą pavalgyti. Pirmadienio rytą miesto centre Ramūnas Vyšniauskas atidarė „Sveiką vyšnią“ – pirmąjį ir kol kas vienintelį restoraną Lietuvoje, skirtą būtent jiems. Šia proga kolega Andrius Pauliukevičius pristatė naują savo knygą „Tobulas maistas sportuojantiems“.

„Jei kas įsivaizduoja, jog sportuojantys žmonės tevalgo virtą vištos krūtinėlę be druskos ir ryžius, galime nustebinti. Savo svečiams siūlysime įvairiausių valgių. Pavyzdžiui, ir lazanijos. Juk svarbiausia – ingredientai, iš kurių viskas gaminama, o juos mes renkamės itin atidžiai. Čia pavalgęs kiekvienas išeis žvalus ir neapsunkęs“, – aiškina restorano šeimininkas ir idėjos autorius, vienas garsiausių Lietuvos sunkiaatlečių Ramūnas Vyšniauskas. 

Galvodamas apie valgiaraštį, jis nesikliovė tik savo patirtimi, o daug kalbėjosi su tokiais profesionalais kaip vyriausiasis šalies olimpinės rinktinės gydytojas Dalius Barkauskas.

Vienas „Sveikos vyšnios“ bičiulių ir konsultantų, žinomas sporto treneris ir mitybos specialistas Andrius Pauliukevičius per restorano atidarymo šventę pristatė naują savo knygą „Tobulas maistas sportuojantiems“. 

Ramūno Vyšniausko restorano atidarymo metu pristatyta nauja A. Pauliukevičiaus knyga/Vytauto Petriko nuotr.
Ramūno Vyšniausko restorano atidarymo metu pristatyta nauja A. Pauliukevičiaus knyga/Vytauto Petriko nuotr.

Įkurtuvių dieną čia svečiavosi ir jo žmona, sporto bei mitybos specialistė Ilka Adams, „Sveikos vyšnios“ ambasadorius Vitalijus Cololo, neseniai pribloškęs lieknomis kūno linijomis, asmeninė trenerė Rasa Vilkienė, aktorė Eglė Jackaitė, muzikos prodiuseriai Gintaras ir Mindaugas Bendžiai, sunkiaatletis, olimpinis prizininkas Aurimas Didžbalis, Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas ir kiti svečiai, suvienyti sveikos mitybos idėjos.

Restorane vyks įvairūs renginiai, dietologų ir kitų specialistų paskaitos, padėsiančios perprasti sveikos mitybos taisykles.

Kartu su restoranu plės veiklą ir sveiko subalansuoto maisto išvežiojimo įmonė valgyksveikai.lt, kol kas pristatanti į namus ar darbovietes pagal kalorijų kiekį pasirinktus patiekalus tik Klaipėdoje ir aplink ją. Planuojama, kad nuo rudens šiomis paslaugomis galės naudotis ir vilniečiai, o sostinėje duris atvers dar viena „Sveika vyšnia“.

Naujausi straipsniai