Naujo LRT sezono atidaryme šalia Saugirdo Vaitulionio – pati mylimiausia dama

Saugirdas Vaitulionis ir mama Pajauta Vaitulionienė
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Marketingo specialistas Saugirdas Vaitulionis mamą Pajautą Vaitulionienę laiko viena geriausių savo draugių. Gera, kai šeimoje visos dramos pavirsta į skardų juoką, o požiūriai daugeliu klausimų dažniausiai sutampa. Na, jei ne iš karto, tai po poros valandų. Tiek mamai, tiek sūnui paslėpus dėl aštraus charakterio kartais išlendančius spygliukus. Naujojo LRT sezono atidarymas, kaip pasakytų ponia Vaitulionienė – jos ryškus ir ilgai lauktas debiutas.

Į didžiulę šventę pakvietęs jam brangią moterį Saugirdas ne iš karto išgirdo teigiamą atsakymą. „Buvau šoke. Paskambinusi pasiteiravau, ar jis neišsikraustė iš proto“, – prisiminė Pajauta. S. Vaitulioniui paaiškinus, jog kito pasirinkimo ji neturinti ir jis geidžia tik geriausios palydos, mama sutiko.

LRT sezono atidarymo koncertas

Gera S. Vaitulionio bičiulė Simona Nainė papuošė ponią Pajautą juodu kostiumėliu, iš pačio ryto ji lepinosi grožio procedūromis, o keletą dienų prieš renginį nuoširdžiai treniravosi ir vėl nepriekaištingai kaukšėti aukštakulniais.

Pajauta Vaitulionienė

„Simona Nainė – nuostabi mergina, kūrėja ir dizainerė. Jau pirmą kartą pas ją lankydamasi jaučiausi tarsi namuose. Man, netradicinei kubiliuko sudėjimo moteriškei, Simona pritaikė puikų kostiumėlį, su kuriuo šiandien jaučiuosi išties gerai. Tiesa, teko prisiminti ir šiek tiek pasimokyti vėl avėti aukštakulnius, bet greitai įgūdžiai sugrįžo. Labai jau patogios tos žemapadės balerinos pastaruosius penkerius metus atrodo“, – šypsodamasi pasakojo Saugirdo mama.

LRT sezono atidarymo koncertas

Žmonės.lt Pajauta išdavė, kad labiausiai iš visų šį vakarą ji norėtų susitikti su jo ekscelencija Valdu Adamkumi.

„Nežinau, kaip teisingiau išsireikšti. Elegancija, taktiškumas ir pagarba kitiems žmonėms. Štai, kas sklinda iš jo asmenybės. Šiuo metu politikų tarpe to nematau. Ir jo ekscelencija, ir ponia Alma yra mano idealai.“

LRT sezono atidarymo koncertas

Moteris prisipažino, kad pabendrauti jai įdomu būtų ir su gerbiamu Audriumi Giržadu.

Beje, nuo to laiko, kai Saugirdo brolio žmona užregistravo Pajautą socialiniame feisbuko tinklalapyje, ji aktyviai reiškiasi internetinėje erdvėje. „Iš dalies pramogų pasaulio atstovus jau pažįstu“, – juokėsi P. Vaitulionienė.

„Šį vakarą ne mama mane lydi, o aš ją. Tėtis taip pat pažadėjo mus stebėti ir palaikyti. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi galėdamas atvykti su tokia nuostabia ir mylima viešnia“, – neslėpė klasikiniu kostiumu pasipuošęs S. Vaitulionis.

Į naujojo LRT sezono atidarymą rinkosi išskirtiniai svečiai (245 nuotr.)
+239
LRT sezonas atidarytas įspūdingu koncertu (74 nuotr.)
+68

Skaitykite daugiau