Naujo lietuviško filmo premjeroje karaliavo tik moterys: netrūko ir žinomų veidų

Filmo „Ir visi jų vyrai“ išskirtinė premjera / Pauliaus Peleckio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-22 20:58
Antradienio vakarą sostinės kino teatrą „Forum Cinemas Vingis“ užplūdo suknelėmis ir ryškiomis raudonomis lūpomis pasipuošusios damos. Moterys čia susirinko neatsitiktinai – išskirtinai joms pristatytas naujausias Donato Ulvydo filmas „Ir visi jų vyrai“.

Apie meilę, santykius ir trijų skirtingų moterų istorijas pasakojančioje juostoje sužibo puikiais pažįstamos ekranų žvaigždės: Kristina Kazlauskaitė, Inga Jankauskaitė, Audrius Bružas, Andrius Bialobžeskis bei Giedrius Savickas.

Į išskirtinai moterims skirtą premjerą sukvietė atlikėja ir reklamos projektų kūrėja Dovilė Filmanavičiūtė, kuri jau ne pirmą kartą organizuoja „Normalios bobos eina out“ renginį, kurio metu visios pasipuošusios moterys keliauja smagiai praleisti vakaro.

Pasak Dovilės, ruošdamasi moterų renginiams ji kaskart labai atsakingai žvelgia į filmo pasirinkimą.

„Stengiuosi, kad jie neštų kokią nors stiprią socialinę žinutę, pavyzdžiui, smurtas artimoje aplinkoje, būtų kitoniški nei įprastai žiūrovas pratęs – tad dažniausiai susiklosto, kad mano arkliukas yra nekomercinis, europinis kinas, dokumentika, – prieš antradienio premjerą Žmonės.lt pasakojo Dovilė Filmanavičiūtė. – Taip pat, žinoma, labai svarbu mano pačios simpatijos. Jei jaučiu simpatiją režisieriaus darbams, konkrečiam žanrui, kaip kostiuminė drama, tikrai galima tikėtis, kad normalios bobos eis į tokio filmo išankstinę premjerą. Labai vengiu klišinių Holivudo darbų, nes mane asmeniškai jie retai paliečia, sukrečia, įkvepia, tad nenoriu gaišti niekieno laiko, o ir pati mažai širdies į tokius, matyt, įdėčiau...Nebūtų sąžininga.“

Šį kartą moterys buvo pakviestos pasižiūrėti lietuviško kino.

„Jaučiu savotišką misiją prisidėti ir prie lietuviško kino populiarinimo. Bobų išėjimai yra simbolinis mano bandymas pakviesti visas nerti į turinio pasaulį, pabėgti nuo kasdienybės ir tokiu būdu auginti save kaip asmenybę. Na, o Donatą Ulvydą ir jo komandą pažįstu ir asmeniškai, palaikau juos, tad be abejonių sutikau vienytis šiai premjerai,“ – tikino žinoma moteris.

Į „Normalios bobos eina out“ kino peržiūras moterys atvyksta pasipuošusios: kone kiekviena vilki suknelę ir lūpas paryškina raudona spalva. Tai, pasak Dovilės, yra tam, kad moterys suprastų, jog šioms įvaizdžio detalėms nereikia laukti išskirtinės progos.

„Tai bandymas priminti visoms, kad tai jokie ne vienetinės šventės atributai. Mes galime švęsti kiekvieną dieną ir man asmeniškai tos detalės suteikia džiaugsmo ir lengvo mergaitiško krykštavimo: „Va dabar tai pabūsim kartu!”. Kaip ten bebūtų, jei kuri šiandien nespės pasigrąžinti – laukiu visų nors ir su pižamomis. Man svarbesnė bendrystė,“ – kalbėjo iniciatyvos sumanytoja.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai