Išskirtinė FITOMELATONINA kosmetika iš gamtos gali būti jūsų!

Fitomelatonina kuponas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-23 16:04
EffegiLab laboratorija pristato naujieną Lietuvoje ir pasaulyje – efektyvią, maitinančią odą ir palaikančią gerą nuotaiką psichokosmetiką su fitomelatoninu.

EffegiLab laboratorija pirmoji pasaulyje sugebėjo iš pasirinktų Alpių augalų: sėjamųjų avižų (Avena Sativa), paprastųjų kraujažolių (Achillea millefolium) ir vaistinių šalavijų (Salvia officinalis), išgauti ypač daug fitomelatonino aliejaus.

Šis aliejus yra tokios pačios cheminės struktūros, kaip ir melatoninas, kurį gamina žmogaus organizmas. Fitomelatoninas yra išgaunamas iš biologiškai žmogui artimų grynųjų augalų substratų. Kaip ir melatoninas, fitomelatoninas reguliuoja žmogaus cirkadinius ritmus – visas gyvybines funkcijas, kurios yra kartojamos cikliškai. Jis generuoja ir atpalaiduojantį, antistresinį poveikį, suteikia ypatingą emocinį pozityvumą.

„Fitomelatonina“ kosmetika
„Fitomelatonina“ kosmetika

Fitomelatoninas – išskirtinė produkcija, išgaunama iš gamtos

Eteriniai aliejai, praturtinti melatoninu, atnaujina ląsteles, atgaivina kūną ir protą, suteikia odai energijos, prisotina deguonies ir suaktyvina mikrocirkuliaciją. Be to, detoksikuoja limfinę sistemą ir balansuoja riebalines liaukas, pasižymi išskirtiniu odą jauninančiu ir atgaivinančiu poveikiu.

Fitomelatoninas – tai produkcija, kurią galime vadinti kosmetikos psichologija. Tai ypatingos priemonės, grąžinančios ne tik kūno, bet ir sielos energiją bei gyvybingumą. Be konservantų, dažiklių, iš atrinktų neapdorotų augalinių medžiagų ir aliejų. Fitomelatoninas – tai psichokosmetika: efektyvi, maitinanti odą ir palaikanti gerą nuotaiką.

Dabar Išskirtinė FITOMELATONINA kosmetika iš gamtos gali būti jūsų! „GaroCare“ skelbia KONKURSĄ, kuriame laimėtojai bus VISI, surinkę nuolaidos kodą FITOMELA7! Spauskite ant šios nuorodos: https://goo.gl/S7QxPR ir atsiimkite dovaną iškart!

Fitomelatonina kuponas
Fitomelatonina kuponas

Ji24.lt

Naujausi straipsniai