Nauji pedofilijos kaltinimai Michaelui Jacksonui: aukoms už tylą sumokėjo 200 mln. JAV dolerių

Michaelas Jacksonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Net ir po mirties popkaraliaus Michaelo Jacksono neapleidžia pedofilijos šleifas – pranešama, kad dvidešimties berniukų, kuriuos tvirkino, tėvams už tylą atlikėjas neva sumokėjo beveik 200 mln. JAV dolerių.

Kaip rašo „Page Six“, tokius teiginius teismui bando įrodyti dviejų nukentėjusiųjų – Wade'o Robsono (32 m.) ir Jameso Safechucko (36 m.) – advokatai.

Jamesas Safechuckas su Michaelu Jacksonu susipažino 1987-aisiais, kai jam buvo aštuoneri. Vyras tvirtina, kad legendinis dainininkas jį lytiškai išnaudojo daugiau kaip šimtą kartų ir jo tėvui išrašė milijono dolerių vertės čekį.

Jamesas Safechuckas teismui pateiktuose dokumentuose pasakoja, kaip kartą Michaelas Jacksonas surengė slaptą „vestuvių ceremoniją“, kurios metu berniukas turėjo vaidinti jo nuotaką. Jo teigimu, dainininkas jam davė „santuokos sertifikatą“ ir žiedą kaip jų „nemirštančios meilės“ įrodymą ir atminimą.

Wade'as Robsonas su žmona Amanda / „Scanpix“ nuotr.

Wade'as Robsonas prieš 10 metų liudijo Michaelo Jacksono pedofilijos byloje ir sakė, kad nors metus tikrai miegojo vienoje lovoje su atlikėju, jis niekada nedarė jam nieko nederamo. Dabar vyras persigalvojo ir tvirtina priešingai.

Kol kas dar sprendžiama, ar ši byla gali būti nagrinėjama teisme, mat Wade'as Robsonas ir Jamesas Safechuckas į teismą kreipėsi per vėlai, be to, anksčiau jie patys yra liudiję Michaelo Jacksono naudai. Patys vyrai sako turintys nemažai įrodymų ir ne vieną liudininką, kad galėtų įrodyti savo tiesą.

Michaelo Jacksono atstovai tvirtina, kad Wade'as Robsonas ir Jamesas Safechuckas meluoja ir tenori išpešti finansinės naudos.

Skaitykite daugiau