Nauji Monikos Šedžiuvienės užmojai: liekninamųjų miltelių verslas ir dieta vyrui

Monika Šedžiuvienė / Viganto Ovadnevo/„Žmonės“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Moterys – bene vienintelė jėga, galinti pakeisti vyrus. Tai įrodo dainininkė, neseniai verslininke tapusi Monika Šedžiuvienė. TV3 naujos kartos info šou „VIRAL‘as“ žiūrovams jau pirmadienį išskirtiniame interviu žinoma pramogų pasaulio moteris pasakos apie naują verslą.

Pradėjusi prekiauti, rodos, stebuklingais, lieknėti skatinančiais, milteliais Monika įkalbėjo dietos laikytis ir savo vyrą Andrių Šedžių. Jis tikina, kad rezultatas – plika akimi matomas. 

„O ką, nesimato? Pažiūrėkite: nei pilvo nėra… Aš dabar tikrai visada labai gerai pagalvoju, ar tikrai jau taip galiu sau leisti dėti į save viską, kaip į šiukšliadėžę“, – „VIRAL‘o“ žiūrovams pasakos verslininkas.

Apie savo naują atradimą – „stebuklingus“ miltelius ir jų poveikį noriai pasakos ir pati jų atradėja, grupės „Pop Ladies“ narė M. Šedžiuvienė. Anot moters, ji patyrė tai, apie ką kurį laiką buvo gėda net pasakoti.

„Jau po 4 dienų pajutau rezultatus: ėjau į tualetą, kaip sakant, iš tikrųjų, anksčiau negalėjau apie tai kalbėti, nes, na, man kaip tabu toks būdavo“, – prisipažins Monika.

Monika Šedžiuvienė

Kaip veikia Monikos atrasti lieknėjimo milteliai? Ar jų jau galima įsigyti? Monikos atsakymai į „VIRAL‘o“ klausimus – jau šį pirmadienį.

Taip pat laidoje – dar viena naujiena: Tomas Augulis Vilniuje inicijuoja kurti... „Žvaigždžių alėją“. „Su Andrium Mamontovu mums gimė tokia idėja, kad tai galėtų būti galbūt labai gražus projektas, jeigu mes rastume Vilniuje vietą įamžinti scenos ir ekrano žvaigždes“, – pasakos kadaise itin populiarus dainininkas, vienos viešosios įstaigos steigėjas T. Augulis.

Žinomas vyras atskleis, kad įžymybė, galėsianti pretenduoti į garbingą plytelę, turėtų būti ne jaunesnė nei 45 metų. „Tokiu būdu mes atsiribojam nuo vienadienių žvaigždučių. Apsibrėžėm, kad tas žmogus, kuris pretenduotų į plytelę Vilniaus Vokiečių gatvėje, turi būti absoliučiai visuomenėje žinomas. Kaip mes juokaujam – gerąja prasme liaudies artistas“, –vardins kriterijus T. Augulis.

Iš kieno kišenės bus kuriamos tokios išskirtinės plytelės? Visuomenės ar Vilniaus miesto savivaldybės? Šiuos klausimus „VIRAL‘as“ kels jau šį pirmadienį.
 
Taip pat laidoje: kuriam politikui naudingas Vilniaus bankrotas? O gal sostinė visai nesirengia bankrutuoti? Laidos vedėjai Vitalija Mockevičiūtė ir Mindaugas Papinigis sugriaus visus egzistuojančius mitus apie Vyrų stilių. Taip pat – netikėta istorija apie Vilniuje veikiančias nelegalias... gyvūnėlių kapines.

Monika Šedžiuvienė

 

Skaitykite daugiau