Nauji dygsniai mados rinkoje – renginys „STIČ“

VDA absolventai pristato baigiamąsias drabužių kolekcijas / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-24 09:59
Vilniaus dailės akademija (VDA) verčia naują puslapį mados pasaulyje ir vasarą pasitinka su kultūriniu renginiu „STIČ“. Gegužės pabaigoje absolventai pristatys 22 baigiamąsias savo drabužių kolekcijas.

Anot mados renginio organizatorių, toks drabužių kolekcijų pristatymas – jaunosios Lietuvos dizainerių kartos sutelktinis pristatymas, demonstruojantis Europos lygio technologines inovacijas mados industrijoje. „STIČ“ bus galima išvysti plataus spektro estetines stiliaus variacijas, rankų darbą, tvarios aplinkos propagavimą.

Kaip teigia viena iš renginio organizatorių Benita Klimbytė, dauguma dizainerių savo kolekcijose atspindi patirtas emocijas.

„Kai kurie kūrėjai į darbus sudeda vaikystės išgyvenimus, kitiems tai yra tam tikras protestas, treti tiesiog įgyvendina temas, kurios jiems įdomios. Galų gale, kiekvienas absolventas nori atsakyti sau, kas jis iš tikrųjų yra ir kokia jo misija“, – sako B. Klimbytė.

Organizatoriai neslepia, kad tikisi, jog mados renginiui kasmet pavyks augti ir tapti viešai pripažįstamu tarptautiniu įvykiu.

VDA absolventų kurtų drabužių kolekcijų pristatymas vyks gegužės 28 d. šiuolaikiniame scenos menų centre „Menų spaustuvėje“.
Žmonės.lt
Temos:
Mada Stilius

Naujausi straipsniai