Naujausios Tado Vidmanto komedijos „Lietuviški svingeriai“ premjeroje – garsios pramogų pasaulio poros

Liucina ir Tadas Rimgailos, Tadas ir Lina Vidmantai bei Aistė Kabašinskaitė ir Mantas Katleris
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-24 20:02
Trečiadienio vakarą Vilniuje įsikūrusiame kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ būriavosi ryškiausios pramogų pasaulio žvaigždės. Čia pristatyta naujausia režisieriaus Tado Vidmanto komedija „Lietuviški svingeriai“.

Prieš premjerą ant scenos užlipęs filmo režisierius Tadas Vidmantas teigė kalbos nepasiruošęs. „Aš nespėju taip dažnai tų kalbų rašytis...“, – juokavo T. Vidmantas. Nuo 2015 metų jis kasmet pristato po naują filmą.

Nuteikdamas žiūrovus reginiui režisierius pasakė, kad tai – kol kas geriausias jo filmas. „Tokio nebūčiau padaręs be geriausios komandos“, – kalbėjo komedijos režisierius T. Vidmantas. Taip pat prisipažino, kad jis sukūrė žodžius filmo pabaigoje skambančiai dainai. Muziką filmui kūrė kompozitorius, šių metų Lietuvos eurovizinės dainos autorius Vytautas Bikus.

Premjeros svečiai / Gretos Skaraitienės nuotr.
Premjeros svečiai / Gretos Skaraitienės nuotr.

Premjeroje pasirodė ir ryškiausios pramogų pasaulio žvaigždės: šokėjas Tadas Rimgaila su žmona Liucina, aktoriai Larisa Kalpokaitė ir Jonas Braškys, TV prodiuseris ir laidų vedėjas Arūnas Valinskas. komikai Mantas Katleris su drauge Aiste Kabašinskaite bei Paulius Ambrazevičius su žmona Kristina ir daugelis kitų.

Premjeros svečiai
Premjeros svečiai

Apie filmą:

Sutuoktiniai Simas ir Giedrė pajunta, kad jų seksualinis gyvenimas darosi panašus į grikių dietą. Bet vieną vakarą jie netikėtai atsiduria lovoj su dar viena moterimi. Giedrė po tokio nuotykio lieka lengvai sumišus, o Simui visiškai susisuka galva.

Vyras kelia kartelę ir įkalba žmoną permiegoti su svingerių pora. Tik nei patys svingeriai, nei vakarėlis jų prabangiuose namuose nebus toks, kokio visi tikėjosi.

Filmo režisierius ir scenarijaus autorius – Tadas Vidmantas. Filmą platina „Vabalo filmai“. Filme vaidina Inga Valinskienė, Martynas Nedzinskas, Gelminė Glemžaitė, Vytautas Kaniušonis, Giedrius Savickas ir kiti. Filmą bus galima pamatyti visuose didžiausiuose šalies kino teatruose nuo 2018 m. spalio 26 dienos.

Režisierius T. Vidmantas yra bene populiariausių lietuviškų komedijų: „Gautas iškvietimas“, „Gautas iškvietimas 3“, „Trys milijonai eurų“ autorius. Paskutinis Tado Vidmanto kurtas filmas „3 milijonai eurų“ kino teatruose Lietuvoje ir užsienyje surinko daugiau nei 1,3 mln. eurų ir tapo pačiu pelningiausiu filmu per pastaruosius 25 metus.

Akimirkas iš premjeros rasite nuotraukų galerijoje:

Naujausi straipsniai