Naujausios „Laimės“ herojė Gelminė Glemžaitė: „Nebūsiu tik garsaus vyro draugė!“

Gelminė Glemžaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-08 14:18
Liepos ir rugpjūčio numerio herojė aktorė Gelminė Glemžaitė, liepos 16-ąją švęsianti trisdešimtąjį gimtadienį, atvirai pasakoja apie pandemijos atneštus atradimus ir patirtį, santykius su kolega aktoriumi Mantu Stonkumi ir ateities planus.

Gelminė sako, kad šiuo metu išgyvena ramybės etapą. „Ta vidinė ramybė daug metų buvo mano didžiausia siekiamybė, ji atneša laimės pojūtį.“ Ji jaučiasi laiminga, mylinti ir mylima. Kelis mėnesius trukęs karantinas ir darbų sustabdymas dovanojo tai, ko paprastai visada trūksta, – laiko sau ir vienas kitam.

Aktorės mylimasis – humoristas Mantas Stonkus, apie jų pažinties istoriją sklando nemažai gandų. „Jis nebuvo mano sekama žvaigždė, apie kurį būčiau turėjusi kokią nors nuomonę. Aišku, žinojau, kad yra toks garsus žmogus, komikas. Tik nelabai domėjausi, kas vyksta tame Lietuvos komikų pasaulyje.“

Gelminė juokiasi: „Oi, kiek kartų esu sakiusi, kad su vyru aktoriumi tikrai tikrai niekada nedraugaučiau! Jie gi – narcizai, savimylos, tik savimi besidomintys! Prisikalbėjau...“

Viršelio herojė prisipažįsta, kad nesistengia būti žūtbūt atpažinta gatvėje, nors vaikštant su Mantu Stonkumi tai sunkiai pavyksta. „Su juo, tarsi gerai pažinodamas, sveikinasi kas antras praeivis. Į kokį miestą ar miestelį beatvažiuotume, tuoj pat imu Mantą vadinti to miesto meru, nes jis kaip kokia Anglijos karalienė važiuoja ir visiems mojuoja, sveikinasi...“

Pašnekovė tikina: „Nenoriu, kad žmonės išvis galvotų, jog man reikia tokio pobūdžio šlovės ar dėmesio, jog taip siekiu žinomumo. Noriu būti žinoma dėl savo darbų, o ne dėl to, su kuo palaikau santykius.“

Visas interviu – liepos ir rugpjūčio mėnesio „Laimės“ numeryje.

Jame taip pat skaitykite, kokias karantino pamokas išmoko su koronavirusu tiesiogiai susidūrę sutuoktiniai gydytojai otorinolaringologai Donata ir Darius Raubos. „Laimės“ klube dainininkė Monika Linkytė, vestuvių planavimo įmonės bendraturtė Milda Govedaitė, fotografas Gediminas Žilinskas ir tinklaraščio „Proto aistros“ autorė, produktų koncepcijų kūrėja Jolita Mikolaitienė karštai diskutuoja, kaip suartėsime ir toliau bendrausime po karantino. O fotografė Raimonda Menkevičė-Vyšnia pasakoja, koks jausmas, kai visą gyvenimą pakeiti iš pagrindų.

Dar turime beveik du mėnesius švęsti vasarą, todėl šis numeris – ryškus, spalvingas, nuotaikingas. Parengėme vasaros mados ir grožio tendencijų gidą, futurologų ir gyvenimo būdo žinovų prognozes, kokia vasara mūsų laukia ir kaip gyvensime pasaulyje, pažinusiame COVID-19, o taip pat įrodysime, kad atostogauti – naudinga sveikatai.

Tad išnaudokime vasarą maksimaliai! Darykime tai, kas padeda turėti ramius nervus, giedrą nuotaiką, gerą fizinę savijautą. Koks bus gyvenimas rudenį ir žiemą – nežinia, bet saule ir vasara galime džiaugtis dabar. Nebijokime vėl iš naujo ragauti gyvenimo! Žinoma, su „Laime“. Kadangi roges liaudies išmintis pataria ruošti vasarą, pasirūpinkite metine žurnalo prenumerata – net su 40 procentų nuolaida (be to, dar gausite dovanų už 32 eurus). Akcija galioja iki rugpjūčio 19 dienos. Daugiau informacijos – www.zurnaluprenumerata.lt ir žurnale.

LAIMĖ Nr. 7-8

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: LAIMĖ Nr. 7-8, Author: Žurnalas LAIMĖ, Name: LAIMĖ Nr.

Naujausi straipsniai