Naujausios Johnny Deppo nuotraukos pasėjo nerimą: ar žvaigždei viskas gerai?

Johnny Deppas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Karibų piratų“ franšizės žvaigždė Johnny Deppas (54) šiuo metu su muzikos grupe „Hollywood Vampires“ keliauja po Europą. Tačiau jo gerbėjai kalba ne apie Johnny atliekamą muziką, o apie jo išvaizdą.

Naujausios J.Deppo nuotraukos pasėjo nerimą dėl aktoriaus sveikatos – per ypač trumpą laiką Johnny stipriai sulyso. Kai kurie internautai net patikino, kad meldžiasi už savo mylimą aktorių.

Daugelis viliasi, kad tokie drastiški išvaizdos pokyčiai įvyko ne dėl sveikatos problemų, o dėl naujausio Johnny vaidmens.

Netrūksta ir tų, kurie tikina, jog Johnny nė kiek nenumetė svorio – taip atrodo tik todėl, kad aktorius apsikirpo ir nusiskuto barzdą.

Tiesos kol kas niekas nežino. Aišku tik tiek, kad pastarieji metai aktoriui buvo labai sunkūs. Praėjusiais metais jis išsiskyrė su Amber Heard, apkaltinusia Johnny smurtu artimoje aplinkoje. Teismas nurodė J.Deppui sumokėti buvusiai žmonai 7 mln. JAV dolerių, kuriuos Amber vėliau paaukojo labdarai.

J.Deppo finansinę padėtį apsunkino ne tik skyrybos. Praėjusiais metais sklido kalbos, kad Holivudo pažibai teks skelbti bankrotą. Vis dėlto Johnny padavė į teismą jo karjera besirūpinusią įmonę TMG – aktorius apkaltino šios įmonės vadovus be leidimo skolinus jo pinigus trečiosioms šalims.

Johnny Deppas keliauja po Europą su grupe „Hollywood Vampires“

Skaitykite daugiau