Naujausios grožio tendencijos: žalsvos akys ir vyšninės lūpos

Makiažo tendencijos
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-11 15:47
Vasara eina į pabaigą, tad parduotuvių grožio produktų lentynose pamažu ryškėja naujausios 2015-ųjų rudens-žiemos tendencijos.

Kokie makiažo atspalviai ir stiliai bus madingi artėjantį rudenį ir kokių makiažo tendencijų vaikosi lietuvės, pasakoja kosmetikos ir parfumerijos tinklo „Douglas“ vizažistė bei „Douglas makiažo mokyklos“ lektorė Julija Jermakova. 

– Kokių grožio tendencijų ketina pažerti artėjantis ruduo? 

– 2015-ieji grožio ir mados pasaulyje – tai natūralumo, sveikos ir išpuoselėtos odos metai. Dėl to šį pavasarį ypač sustiprėjusi tendencija kurti skaisčios ir švytinčios odos efektą neketina trauktis iš populiariausiųjų sąrašo ir tebebus aktuali net gerokai atvėsus orams. Drauge madingi išliks ir klasikinis bei dūminis makiažas, jau ne vienerius metus karaliaujantys ant žymiausių aukštosios mados podiumų ir miestų gatvėse. Tačiau svarbiausia – nepamiršti rūpintis savo oda. 

„Douglas“ vizažistė Julija Jermakova
„Douglas“ vizažistė Julija Jermakova

– Ar tai reiškia, kad grožio produktų kūrėjai ketina pasiūlyti dar daugiau makiažo naujovių? Kaip kad BB ar CC kremas? 

Nei madingas makiažas, nei prabangios priemonės neatrodys puikiai, jei visų pirma nepuoselėsime natūraliai gražios odos.

– Nei madingas makiažas, nei prabangios priemonės neatrodys puikiai, jei visų pirma nepuoselėsime natūraliai gražios odos. Ji ir yra nepriekaištingo makiažo pagrindas. Dėl to kasmet daugėja vis įvairesnių priemonių, pritaikytų vis įvairesniems odos poreikiams –  ne tik maskuojančių, bet padedančių spręsti tam tikras odos problemas, palengvinančių ir užtikrinančių jos priežiūrą. 

– Šiemet siūloma rinktis sodrius vyšnių, prabangius samanų, o taip pat ir rožinius atspalvius. Ar šios spalvos ras vietą ir lietuvių kosmetinėse? 

– Vyšnių bei žalsvi samanų atspalviai artėjantį sezoną bus itin madingi, taip pat ir mūsų kraštuose. Lietuvėms puikiai tinka sodrūs vyno bei vyšnių atspalviai – jie dera tiek prie šviesios, tiek prie natūraliai rusvos odos. Šį sezoną madingi miško samanų tonai puikiai tiks vakarui ar ypatinga proga. Tokie atspalviai idealiai tinka dūminiam akių makiažui, be to dailiai atrodo padengus judamąją voko dalį. Tiesa, itin šviesaus gymio moterys turėtų būti atsargesnės ir nepersistengti – joms labiau tiks švelnesni ir subtilesni žalsvi atspalviai. Sodri žalia – rudakėms ar žaliaakėms. 

„Douglas“ vizažistė Julija Jermakova
„Douglas“ vizažistė Julija Jermakova

Nepaisant to, kad šviesaus šiaurietiško gymio moterims tinka ir subtilūs rožiniai tonai, pastaroji gana pretenzinga spalva – ją renkantis svarbu nepersistengti. Jei šį sezoną nuspręsite įsigyti rožinius lūpų dažus ar vokų šešėlius (pastarieji taip pat madingi), pirmenybę teikite matiniams atspalviams – perlamutrinė rožinė jau senokai nebemadinga. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip sukurti padūmavusių akių makiažą? Dešimties žingsnių profesionalų pamoka

– Dar visai neseniai buvo madingi vešlūs ryškūs antakiai, o šį sezoną galima išvysti ir kitą kraštutinumą – tai nubalinti, vos pastebimi antakiai. Kaip neprašauti pro šalį? 

Antakiai suteikia apibrėžtumo veidui ir akims, o šiemet vyraujanti natūralumo tendencija neabejotinai palietė ir juos. 

– Tai, ką matome ant podiumo, ne visada tinka kasdieniame gyvenime. Dėl to visada siūlau rinktis vadinamąjį aukso viduriuką. Antakiai suteikia apibrėžtumo veidui ir akims, o šiemet vyraujanti natūralumo tendencija neabejotinai palietė ir juos. Ryškius „nupieštus“ pakeitė subtiliai paryškinti ir natūraliai atrodantys antakiai. Dėl to šį sezoną siūloma pamiršti juodus ar raudono pigmento pagrindu pagamintus rudus antakių pieštukus ir rinktis natūraliai jų spalvai artimus atspalvius. Siekiant dailaus ir natūralaus rezultato labiausiai paryškinamas išorinis antakio linkis, švelniai išsklaidant dažus dalyje ties nosimi. Štai taip paprastai galima išvengti „nupieštų“ antakių efekto, o šie atrodys natūraliai vešlūs ir tvarkingi. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Makiažo vaizdo pamoka: kaip formuoti ir paryškinti antakius?

„Douglas“ vizažistė Julija Jermakova
„Douglas“ vizažistė Julija Jermakova

– Esate ne tik vizažistė, bet ir „Douglas makiažo mokyklos“ lektorė, kasdien sutinkate daugybę moterų. Ar lietuvės linkusios vaikytis naujausių tendencijų? 

– Pastebiu, kad lietuvės vis labiau domisi grožio ir makiažo naujovėmis bei subtilybėmis. Jaunos merginos stebi vaizdo įrašus „Youtube“ ir atvykusios į parduotuvę teiraujasi pačių naujausių makiažo ar odos priežiūros produktų. Be to, dažnai parduotuvės konsultantėms užduoda ne vieną iš anksto apgalvotą klausimą, yra susipažinusios su produktais ir atsiliepimais internete. Jos drąsesnės, nebijo eksperimentuoti, išbandyti naujus įvaizdžius ir technikas.  Vyresnės moterys  konservatyvesnės ir lieka ištikimos amžinai madingai klasikai, tačiau ne ką mažiau domisi makiažo subtilybėmis. 

Elaima.lt

Naujausi straipsniai