Naujausios Brado Pitto nuotraukos kelia nuostabą: po skyrybų iš jo teliko šešėlis

Bradas Pittas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-02 19:42
Po aktorių Angelinos Jolie (41) ir Brado Pitto ( 52) skyrybų netilo kalbos, kad Bradas visą situaciją išgyvena labai skaudžiai.

„Aš esu labai nuliūdęs, tačiau už viską svarbiau vaikų gerovė. Labai prašau žurnalistų leisti mūsų vaikams augti saugiai ir laimingai. Šis laikas mums visiems yra didžiulis iššūkis“, - užsienio portalui elle.com vos pasklidus gandams, jog pora skiriasi, sakė aktorius.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vaikai pasiliko drauge su motina, kuri paskutiniuoju metu nevengia viešumo, tačiau Bradas dingo iš žiniasklaidos akiračio ir tapo atskalūnu.

A. Jolie ir B. Pittas santuoką nutraukė 2016-ųjų rugsėjį. Kartu jie praleido dešimtmetį.

Paskutinėse nuotraukose, kurias paviešino užsienio žiniasklaida, vyras atrodo sulysęs ir pavargęs. B. Pitto draugai atvirauja, kad aktorius dienų dienas praleidžia užsidaręs studijoje, esančioje Los Andžele. Ten jis tūno daugiau nei penkiolika valandų per dieną.

Bradas nuo ankstaus ryto klausosi liūdnų dainų, kuria ir su niekuo nebendrauja. Aplinkiniai neslepia, jie supranta, kas vyrui nutiko ir ką reiškia toji lyriška muzika, tačiau niekas nesikiša. Apie Angeliną Bradas nelinkęs kalbėti. Net su artimiausiais bičiuliais.

KAIP DABAR ATRODO BRADAS PITTAS GALITE PAMATYTI ČIA.

Naujausiose fotografijose aktorius vilki paprastais mėlynais džinsais, marškinėliais ir sportiniu švarkeliu, bet... Šiuo metu savo gerbėjams jis panašesnis į pirmąjį Angelinos vyrą Billy Bobą Thorntoną, nei į seksualiausiu planetos vyru daugelį kartų tituluotą dievaitį.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Angelina Jolie ir Bradas Pittas kartu buvo nuo 2004-ųjų. Pora kartu augino šešis vaikus: įvaikintus Maddoxą (15 m.), Paxą (12 m.) ir Zaharą (11 m.) bei biologinius Shiloh (10 m.) ir dvynius Vivienne bei Knoxą (8 m.). Angelinai Jolie tai – trečioji santuoka (1996–1999 m. ji buvo susituokusi su Jonny Lee Milleriu, o 2000–2003 m. – su Billy Bobu Thorntonu), o Bradui Pittui – antroji (2000–2005 m. jis buvo vedęs Jennifer Aniston). Pora slapta susituokė 2014-ųjų rugpjūtį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai