Naujausioji Rokio Balboa dalis Sylvesteriui Stallonei atnešė „Auksinį gaublį“

Sylvesteris Stallone su žmona Jennifer Flavin ir dukromis Sistine, Scarlet ir Sophia / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-11 05:42
Jau šį savaitgalį Lietuvos kino teatrus pasieks ilgai lauktas veiksmo filmas „Krydas: gimęs kovoti“, kuris yra oficialiai vadinamas legendinio Rokio Balboa istorijos septintąja dalimi.

Tiesa, Sylvesteris Stallone į ringą čia lips ne kautis su stipriausiais priešais, bet tam, kad užaugintų naują čempioną – pirmojo savo priešininko Apolo Krydo sūnų Adonį.

Sekmadienio naktį paaiškėjo, jog už šį vaidmenį legendiniam Holivudo aktoriui atiteko geriausio antraplanio draminio aktoriaus prestižinis apdovanojimas – „Auksinis gaublys“.

Daugiau apie apdovanojimus ir kitus nugalėtojus skaitykite ČIA.

„Noriu padėkoti savo įsivaizduojamam draugui Rokiui Balboa už tai, kad visą laiką buvo mano geriausiu draugu“, – atsiimdamas statulėlę juokavo Sylvesteris Stallone.

Į apdovanojimų ceremoniją aktorius atvyko apsuptas keturių gražuolių: jam kompaniją ant raudonojo kilimo palaikė žmona ir trys dukterys.

Filmas „Krydas: gimęs kovoti“, kuris Lietuvos kino teatruose pasirodys sausio 15 dieną, yra septintoji „Rokiados“ dalis.  Pirmą kartą į kino ekranus Rokis Balboa žengė dar 1976 metais ir pirmasis jo varžovas buvo Apolas Krydas, vėliau tapęs vienu geriausių Rokio draugų. Praėjus beveik 40 metų, estafetę perima Apolo sūnus Adonis, o Rokis Balboa sutinka jį treniruoti ir paversti naujuoju čempionu.

Intriguojantis filmo „Krydas: gimęs kovoti” anonsas:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai