Naujausioje serialo „Kostiumuotieji“ serijoje – subtili užuomina apie pasikeitusį Meghan Markle gyvenimą

Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-18 17:03
Nors karališkosios šeimos narė, princo Harry žmona Meghan Markle jau dvejus metus yra pasitraukusi iš ją išgarsinusio serialo „Suits“ („Kostiumuotieji“ – liet.), panašu, kad jo kūrybinė komanda nė nežada taip lengvai paleisti vienos iš ryškiausios šių dienų žvaigždės. Naujausiame devintajame sezone kūrėjai paslėpė subtilią užuominą apie tai, kuo gi užsiima Meghan Markle suvaidinta herojė Rachel Zane.

Serialo herojės gyvenimas ne taip ir nutolęs nuo Sasekso hercogiene tapusios Meghan. Rachel ištekėjo už savo kolegos Mike Rosso ir kartu su juo išvyko gyventi į Sietlą, kuriame turi ambicingų planų – įkurti savo advokatų kontorą. Realiame gyvenime M. Markle taip pat pakeitė gyvenąmąją vietą ir ištekėjo už princo Harry.

 

Meghan Markle seriale „Kostiumuotieji“  / Vida Press nuotr.
Meghan Markle seriale „Kostiumuotieji“ / Vida Press nuotr.

Tad nieko nuostabaus, kad serialo komanda nutarė pajuokauti ir viename epizode, kai M. Rosso kolegė paklausia, kaip laikosi Rachel, šis atsako: „Gerai. Iš tikrųjų, jeigu papasakočiau tau, kaip gerai – tikriausiai nė nepatikėtum“.

Trumpa serialo iškarpa „Twitter“ paskyroje pasidalinusi „Suits“ komanda pridėjo ir šmaikštų komentarą: „Panašu, kad Rachel TIKRAI sekasi“.

Meghan Markle ne kartą yra prisipažinusi, kad serialo aktoriai jai per septynerius bendradarbiavimo metus yra tapę šeima. Jie netgi dalyvavo karališkose jos ir princo Harry vestuvėse. Ir tai visiškai normalu. Juk moteris seriale filmavosi nuo 2011-ųjų ir pasirodė net 107 epizoduose. Visgi, dėl pasikeitusio gyvenimo 2018-ųjų balandį, prieš pat savo vestuves, M. Markle pranešė nutraukianti aktorės karjerą. 

Meghan Markle, dirbdama seriale „Kostiumuotieji“, filmavosi pikantiškose scenose / Vida Press nuotr.
Meghan Markle, dirbdama seriale „Kostiumuotieji“, filmavosi pikantiškose scenose / Vida Press nuotr.

Apie galimą pasitraukimą iš aktorystės ji buvo prakalbusi vos pasigirdus kalboms, kad susitikinėja su princu Harry. Tąkart Meghan tikino galinti dėl meilės padaryti viską, ką reikės. 

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai