Naujausio Jurgos klipo „So Blue“ premjera – jau rugsėjo 5 dieną

Jurga klipe „So Blue“ / Kadras iš vaizdo klipo anonso
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-08-27 19:48
Dainininkė Jurga kviečia visus muzikos mylėtojus į naujausio savo klipo „So Blue“ pristatomuosius koncertus. Jų metu rugsėjo 5d. Vilniaus „Vasaros terasoje“ ir rugsėjo 6 d. Kauno „Ryšių kiemelyje 837“ muzikos mylėtojai ne tik pirmieji išvys dar niekur nerodytą klipą, bet ir turės galimybę pirmą kartą išgirsti ir pačią dainą „So Blue“. Tai – pirmasis kūrinys iš spalio pabaigoje pasirodysiančio naujo Jurgos muzikinio albumo.

Klipo „So Blue“ režisierius Ričardas Matačius, šiuo metu dirbdamas prie paskutinių Jurgos klipo „So Blue“ korekcijų, sakė, kad rezultatas viršijo jo lūkesčius. 

„Man patinka. Galiu pažadėti, kad tai – kitoks vaizdo klipas, nei Lietuvoje esame įpratę matyti“, – sklandžiu komandiniu darbu džiaugėsi R.Matačius. Režisierius prasitarė, kad klipą filmuojant daug ką nulėmė ir sėkmė – tik antroje dienos pusėje, susiklosčius palankioms oro sąlygoms pavyko visą klipo veiksmą nufilmuoti šviečiant saulei – saulės šviesa buvo būtina norint išgauti taip vadinamą „day for night“ efektą. 

„Klipe persipina mistikos ir realybės elementai, bet kartu ir ironiškas požiūris į tai – nebandoma nuslėpti, kad visa tai – iliuzija“, – pridūrė operatorius Simonas Glinskis, su Jurga filmuojantis jau antrą vaizdo klipą. 

Youtube.com stopkadras
Youtube.com stopkadras

Vaidybiniame klipe „So Blue“ filmavosi ne tik Jurga, bet ir profesionalūs aktoriai. Rusų dramos teatro aktorius Valentinas Krulikovskis sakė, kad daugiau nei 14 val. trukusi filmavimo pamaina pelkėje jam neprailgo dėl nuostabių gamtos vaizdų. Nuo savęs bent tris piršto storio dėles filmavimo metu nusiplėšęs aktorius Ainis Storpirštis labiausiai vertina tai, kad klipas buvo nufilmuotas „be pykčio“. 

„Nekantriai laukiu rezultato. Nors kita vertus, filmavimo metu tvyrojo tokia gera atmosfera, kad rezultatas – jau nebesvarbu“, – juokavo Jurga Šeduikytė, šiuo metu su prodiuseriu Leonu Somovu intensyviai įrašinėjanti savo naują, filmų inspiruotą albumą. Jo Jurgos kūrybos mylėtojai sulauks jau spalio pabaigoje.

Kūrinį „So Blue“ aranžavo Snorre Bergerud iš grupės „Rasabasa“;
Klipo režisierius – Ričardas Matačius;
operatorius – Simonas Glinskis;
Klipe vaidina: Jurga Šeduikytė, Ainis Storpirštis, Valentinas Krulikovskis, Dovilė Šilkaitytė ir Vaidotas Paliulionis ir kiti.
Dizainerė – Vidmina Stasiulytė;
Dailininkas – Paulius Kisielis.

Pristatomieji naujo Jurgos klipo „So Blue“ koncertai:

Rugsėjo 5d. 20 val. Vilniuje, „Vasaros terasoje“ (Vilniaus g. 39);
Rugsėjo 6 d. 20 val. Kaune, „Ryšių kiemelyje 837“ (Rotušės a. 20).
Bilietų kaina – tik 10lt!

Daugiau naujienų apie artėjančią Jurgos vaizdo klipo „So blue“ premjerą rasite paspaudę čia.

Pirmasis žvilgsnis į naująjį Jurgos klipą „So Blue“:

Klipo rėmėjai: UAB „Cinevera“, UAB „Cineskope rental“, „Čiobreliai“, restoranas „Jalta“, UAB „Prezentacijų spektras“, „Miranda.lt“, „Madstone“, „Piano.lt“, „LKS“, „The Magic“.

Naujausi straipsniai