Naujausio Jurgos klipo filmavimo užkulisiai: tikrų tikriausia pelkė ir milžiniškos dėlės

Dainininkė Jurga Šeduikytė ruošiasi naujojo klipo filmavimui / Mariaus Žičiaus nuotr.
Autorius: Karina Ziminaitė
Publikuota: 2012-07-16 13:45
Pirmadienį nuo pat ankstyvo ryto prie vienos Vilniaus apylinkėse esančių pelkių zujo filmavimo grupė – čia gimė naujausias dainininkės Jurgos Šeduikytės vaizdo klipas, kol kas turintis tik darbinį pavadinimą – „Melancholija“.

Saulei vaikant debesis ir vėjui vis atpučiant naujus  drabužius nusimesti turėjo visi vaizdo klipo aktoriai, o filmavimo grupė apsiginklavusi vandeniui atsparia avalyne ir apranga taip pat kolegiškai mirko vandenyje. Visiškai panirusi buvo ir pagrindinė klipo herojė – Jurga.  Ji juokėsi esanti laiminga, kad filmavimas vyksta ne žiemą, tačiau prisipažino, kad net lendant į pelkę vasarą buvo girdėti keiksmažodžių. „Galėčiau viską apibūdinti vienu žodžiu – drebulys. Kur tik pažiūri, visi dreba“, – šmaikštavo atlikėja po „maudynių“ epizodo.

Į pelkę Jurgą ir jos pagalbininkus atvijo režisieriaus Ričardo Matačiaus idėja. Kartu su šiuo kūrėju dainininkė darbavosi ir prie didelės sėkmės sulaukusio klipo „5th Season“. „Labai džiaugiuosi galimybę vėl dirbti kartu su Ričardu Matačiumi. Grožio ir aštrumo santykis jo darbuose man yra labai artimas ir priimtinas, aš juo labai pasitikiu. Ką jis bepadarytų, bus labai įdomu. Buvau pateikusi pradinę versiją siužeto, jis viską perdarė ir pasiūlė geresnį variantą. Pažiūrėsime, kas išeis. Darbo sąlygos pelkėje tikrai nėra labai lengvos“, – Žmonės.lt pripažino Jurga.

Galėčiau viską apibūdinti vienu žodžiu – drebulys. Kur tik pažiūri, visi dreba, – šmaikštavo atlikėja.

Ji tikino, kad filmavimo grupę bene labiausiai trikdo piršto dydžio dėlės. „Nežinojau, kad jų tokių būna Lietuvoje. Ten tokių dalykų iškyla iš tos pelkės... Pradžioje, sakė, viskas dujomis smirdėjo, bet dabar žmonės jau pravaikščiojo, beliko dumbliai. Įdomi patirtis, kai tave nardina su visa galva po vandeniu. Kai išlendu iš pelkės nežinau, kiek dar laiko drebu... Net kalbėti dabar sunku“, – šildydamasi tarp filmavimų portalui sakė Jurga. Dainą, kuriai buvo filmuojamas klipas prodiusavo ir aranžavo grupės „Rasabasa“ gitaristas ir prodiuseris Snorre Bergerudas.

„Tai pirmas mūsų kūrinys naujam albumui. Pagrindinė albumo mintis – muzika, kurią gali įkvėpti filmų žiūrėjimas. Pastaruoju metu jų žiūriu labai daug. Anksčiau reikėdavo teisintis, kai klausdavo: „Kodėl rašote tokias liūdnas dainas?“ Dabar teisintis nebereikia, juk dažniausiai įspūdį palieka ne komiški filmai. Ši daina, kuriai klipą filmuojame pelkėje, gimė pažiūrėjus Larso von Triero filmą „Melancholija“. Juosta mane stipriai paveikė ir sukrėtė“, – kalbėjo Jurga. Anot jos, albume skambės įvairios dainos, juk vieni filmai gražūs, kiti kraupūs, treti paliečia asmeniškai.

Mariaus Žičiaus nuotr.
Mariaus Žičiaus nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai