Naujausias įrašas su Meghan Markle pašiurpino internautus: „Ją pavertė robotu?“

Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-12 22:25
Sustingęs Sasekso hercogienės Meghan veidas per talentų šou „Britain's Got Talent“ finalą išgąsdino žiūrovus ir privertė susimąstyti: kas nutiko žaviajai aktorei? Naujausia sąmokslo teorija aiškina, esą Meghan yra robotas, puikiai įsiliejęs į šaltumu ir santūrumu pasižyminčią karališkąją šeimą.

„Aš sapnuoju ar ją pavertė robotu?“ – vaizdo įrašui su princu Harry ir Meghan Markle pasklidus tarsi virusui ėmė klausinėti internautai.

Vis dėlto palikime šias absurdiškas sąmokslo teorijas ramybėje. Meghan – žavi, kvėpuojanti ir labai reali moteris. Televizorių žiūrovai išvydo ne princą Harry su Meghan, o vaškines jų kopijas. Vaškines kaukes užsidėję statistai sėdėjo tarp žiūrovų ir šitaip reklamavo naujausią Londono Madam Tiuso vaškinių figūrų muziejaus pramogą – gyvas karališkosios poros skulptūras.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Meghan and Harry LIVE“ pramoga leis muziejaus lankytojams jaustis taip, tarytum jie asmeniškai susitiktų su ką tik vestuves atšokusia karališkąja pora.

Artistai su Meghan ir Harry kaukėmis muziejaus svečius pasitiks jau šį mėnesį. Kaip tai atrodys gyvai, jau galima sužinoti – projekto autoriai jau paviešino reklaminį filmuką.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai