Naujausiame žurnalo „Ji“ numeryje – „Eurovizijos“ užkulisiai ir sveikos gyvensenos patarimai

18 žurnalo „Ji“ numeris / Žurnalo „Ji“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-02 18:00
Jau šeštadienį Jus pasieks naujasis žurnalo „Ji“ numeris, kuriame rasite ne tik mados ir grožio patarimų, receptų šeimos pietums, bet ir naujų pažinčių.

Šiame numeryje dairomės po „Eurovizijos“ užkulisius ir stebime, kaip per 58 metus keitėsi pats konkursas. Šiais metais Lietuvai renginyje atstovauja Vilija Matačiūnaitė su kūriniu „Attention“.

Apie meilę sau, mokėjimą džiaugtis kiekviena gyvenimo dovanojama akimirka pasakoja Odeta Tarvydienė, kuriai neseniai buvo diagnozuotas pradinės stadijos vėžys. Moteris ne tik neužsidarė namuose, bet ir yra pasiruošusi patarti kitiems.

Vaidas Tumėnas interviu pasakoja apie savanorystės patirtis ir tiki, kad ateityje darbdaviai teiks pirmenybę žmogui, kurio gyvenime yra įrašas, kad jis užsiima savanoriška veikla.

Taip pat dalinamės specialistų bei mūsų redakcijos surinkta informacija, kaip kovoti su celiulitu, grybelinėmis infekcijomis, ieškome, kokius organizmo valymo būdus siūlo ajurveda ir kokie galimi sveikesni cukraus pakaitalai. Domimės vaikų sportu – kaip ugdyti harmoningą žmogų, kuris būtų ir sveikas, ir laimingas.

Kelionių įspūdžiai šį kartą mus pasieks iš „Indijos vandenyno perlu“ vadinamo Mauricijaus. Septynių spalvų žemėje galima gėrėtis nuostabaus grožio Tamarino krioklių vandens žaismu, ragauti indiško maisto, pasivaikščioti vandenyno dugnu ir susitikti su delfinais.

Pirmąjį gegužės sekmadienį linkime praleisti su šeima ir pateikiame keletą idėjų, kaip paruošti saldžią dovaną mamai.

Naujausi straipsniai