Naujausiame „Ji“ numeryje – apie artėjančio advento tradicijas

47 Žurnalo JI numeris
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Šiame numeryje aiškinamės artėjančio advento tradicijas, kalbamės su karininke kapitonė Lina Jiezniene ir patariame, kaip atrasti raktą nuo sėkmingo gyvenimo durų. Kaip visada, rasite tekstų apie stilių, sveikatą bei kulinarijos subtilybes.

Adventu vadinamas laikotarpis skirtas pabendrauti su artimaisiais, su visais susitaikyti, susikaupti, skleisti ramybę ir gerumą. Daugelis šio meto tradicijų atkeliavo iš žilos senovės. Tad kviečiame šį laiką praleisti prasmingai.

Krikščioniškasis pasaulis, laukdamas Išganytojo atėjimo, maždaug mėnesį iki šv. Kalėdų tarsi nuščiūva. Adventu vadinamas laikotarpis skirtas pabendrauti su artimaisiais, su visais susitaikyti, susikaupti, skleisti ramybę ir gerumą. Daugelis šio meto tradicijų atkeliavo iš žilos senovės. Tad kviečiame šį laiką praleisti prasmingai. O kaip tą padaryti, patarimų rasite naujajame žurnalo „Ji“ numeryje. Tam skiriame daug straipsnių, taip pat numerio temą „Adventas – laikas pabūti kartu“.

Šįkart mūsų žurnalo viešnia – karininkė kapitonė Lina Jieznienė. Lapkričio 23-ioji – Lietuvos kariuomenės diena – jai visada ypatinga. Lietuvos kariuomenės Jungtiniame štabe tarnaujanti moteris neslepia, kad ši tarnyba – ne tik galimybė išbandyti save, bet ir gera gyvenimo mokykla. Plačiau skaitykite interviu „Kariuomenė – gera gyvenimo mokykla“.

„Be laimingo gyvenimo rakto bet kokios praktikos tampa neveiksmingos arba net žudančios, bet kuris kelias veda į rutiną ir aklavietę“, – patirtimi dalijasi knygos „Laimingo Gyvenimo Raktas“ autorius, sąmoningumo mokyklos „Gyvenimo rytas“ įkūrėjas, lektorius Robertas Karvauskas. Kas išties suteikia laimės ir pilnatvės jausmą, skaitykite interviu „Atradęs laimingo gyvenimo raktą“.

47 Žurnalo JI numeris

Šalį krečiant seksualinio priekabiavimo skandalui, aiškinamės, kaip atpažinti netinkamus veiksmus, ką daryti, jei taip nutiko, ir kur kreiptis, kad netinkamas elgesys daugiau nesikartotų. Plačiau apie tai – straipsnis „Flirtas ar seksualinis priekabiavimas?“

Norime ar ne, kiekviena nesąmoningai santykį su mada išreiškiame individualiai, kurdama stilių. Patyrinėjus bet kurio žmogaus aprangą, galima atsekti, kokios jo deklaruojamos vertybės, ką jis nori pasakyti. Taigi, anksčiau ar vėliau išaušta diena, kai kiekviena susirūpiname savo spintos turiniu. Kaip sukurti savitą stilių, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, patarimų rasite straipsnyje „Individualumas – stiliaus pranašumas“.

Šiandien šukuosenų formavimo prietaisų – nors vežimu vežk. Dažnai renkantis susisuka galva nuo įvairiausių pristatomų funkcijų ir išskirtinių ypatybių. Vis dėlto yra kelios techninės savybės, į kurias svarbiausia atsižvelgti. Apie tai – straipsnis „Džioviname, tiesiname, sukame!“

Pagrindinė plaukų lako paskirtis, be abejo, išlieka ta pati – kuo ilgiau išsaugoti nepriekaištingai sušukuotų plaukų formą. Tačiau ši grožio priemonė gali praversti ir kitais (net labai netikėtais) atvejais. Tad jei planuojate pirkti, rinkitės kuo didesnį flakoną. Apie plaukų lako panaudojimo galimybes skaitykite straipsnį „Visagalis plaukų lakas“.

Išduotos, pažemintos ar patyrusios fizinį smurtą ilgai negalime išsivaduoti iš neigiamų emocijų. Ką jau kalbėti apie atleidimą skriaudikui. Tačiau nesugebėdamos to padaryti labiausiai kenkiame pačios sau. Plačiau apie tai, kodėl svarbu atleisti ir susitaikyti, – straipsnis „Išmokime atleidimo meno“.

Saldumynais, kuriems paruošti nereikia nei pieno produktų, nei kiaušinių, galima pasilepinti net ir laikantis pasninko. Nebijokite eksperimentuoti – tai puiki proga atrasti naujų skonių! Receptų ieškokite straipsnyje „Veganiški desertai“.

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo!

Skaitykite daugiau