Naujausiame „Editos“ numeryje – originalūs dizainerių patarimai Velykoms ir žurnalas „Mano sodas“ dovanų!

Žurnalo „Edita“ balandžio mėnesio numerio viršelis / Žurnalo „Edita“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-04 10:06
Svarstote, kuo pradžiuginti save savaitgalį? Gali būti, kad naujasis, pavasariškomis nuotaikomis dvelkiantis „Editos“ numeris bus kaip tik tas gaivos gurkšnis sielai, trokštančiai švęsti atgimimą drauge su artėjančiomis Velykomis.

Pavartykite ir pačios įsitikinsite, koks jis spalvingas, pozityvus ir gausus temų – kolegės juokauja, kad atstos knygą. Be to, labai moteriškas: su maloniais darbais virtuvėje, protingu apsipirkimu, valandėle sau prie veidrodžio, atviru pokalbiu apie studijas su abiturientu sūnumi ar dukra prie puodelio arbatos ir po dienos skubos padovanotais sau vakaro skaitiniais – žurnale interviu su šaunuole Nijole Oželyte, net kelios meilės istorijos, pažintis su viso pasaulio skaitytojų sielas pavergusiomis rašytojomis milijonierėmis ir žvilgsniu širdį kiaurai veriančiu turkų aktoriumi H. Ergencu iš serialo „Didingasis amžius“.

Ištikima mūsų kulinarė Elžbieta Monkevič pasufleruos puikių idėjų švenčių stalui.

Dizaineriai patars, kaip dekoruoti stalą ar dar nebandytais būdais marginti kiaušinius, o smagus „Fly Lady“ metodas atskleis, kaip be vargo susitvarkyti namus. Neabejingoms ne tik namų, bet ir kūno švarai bei minčių higienai turėtų patikti temos apie organizmo valymą ir sąmoningą valgymą. O kur dar akiratį plečiantys kelionių įspūdžiai!

Na, ir paskutinė staigmena – šį kartą EDITA su puikiu priedu „Mano sodas“, juk sėjos sezonas prasideda, o tiek naudingų patarimų vienoje vietoje pražiopsoti nevalia!

Žurnalo „Edita“ archyvo nuotr.
Žurnalo „Edita“ archyvo nuotr.

 

Naujausi straipsniai